Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   lrytas.lt   |   2016-08-17

Iš Londono į Vilnių grįžęs vyras paslaptingai dingo

  
Iš Londono į Vilnių grįžęs vyras paslaptingai dingo
© Vilniaus policijos nuotr.
D. Voinovskis Londone gyvena 7 metus.
Be žinios dingusiojo vaikino sesuo Ana teigė brolį puikiai pažįstantį, todėl mananti, kad jis pats niekur nepasislėpti negalėjo.

Artimieji ir policija jau savaitę neturi žinių apie Vilniuje dingusį iš Londono grįžusį lietuvį. Vilniaus miesto antrajame policijos komisariate paskelbta dingusio be žinios Deniso Voinovskio (gimusio 1991 m.) paieška.

Londone gyvenantis ir atostogauti į Lietuvą grįžęs jaunas vyras paskutinį kartą matytas praėjusią savaitę, o policija apie jo paiešką viešai paskelbė rugpjūčio 16-ąją. Taip reaguota į dingusiojo artimųjų pranešimą.

Kaip žiniasklaidai pasakojo Deniso sesuo Ana, septynerius metus Londone gyvenantis D. Voinovskis po atostogų į Jungtinės Karalystės sostinę Londoną turėjo išvykti praėjusį trečiadienį, tačiau to nepadarė.
 
Rugpjūčio 11 d. apie 17 val. 24-erių metų vyras išėjo iš namų Šaltkalvių g., Naujinkuose, Vilniuje, ir iki šiol negrįžo. Jo buvimo vieta nežinoma.
 
„Jis mums sakė, kad eina susitikti su draugais, bet mes tuos draugus susitikome tik ja išėjus ir jie apie jį nieko nežinojo. Nuo tada apie brolį jokių žinių nėra“, portalui lrytas.lt sakė dingusiojo sesuo.
 
Ji teigė brolį puikiai pažįstantį, todėl mananti, kad jis pats niekur nepasislėpti negalėjo. Merginos teigimu, Denisas Lietuvoje turėjo vos kelis draugus, nebuvo čia ir meilės istorijų. Tad versijas, kad jis leidžia laiką su mylimąja ar linksminasi su draugais, artimieji iš karto atmetė.
 
Deniso Voinovskio požymiai: apie 180 cm ūgio, vidutinio kūno sudėjimo, rudų trumpai kirptų plaukų. Vyrasvilkėjo sportinį „Adidas“ firmos džemperį, kurio viršutinė dalis mėlynos spalvos, apatinė ‒ šviesiai pilkos, su gobtuvu, mūvėjo pilkas sportines kelnes, avėjo juodus sportinius batelius.
 
Policijos pareigūnai paprašė visuomenės pagalbos – asmenis, mačiusius ar galinčius suteikti informaciją apie šio vyro buvimo vietą, susisiekti su Lietuvos policija.
Pareigūnų teigimu, po dingimo vyras nebuvo niekur pastebėtas, tačiau daugiau detalių apie pradėtą ikiteisminį tyrimą policija kol kas neteikia.
 
Policijos pareigūnai prašo visuomenės pagalbos – asmenis, mačiusius ar galinčius suteikti informaciją apie šio vyro buvimo vietą, susisiekti su Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Vilniaus miesto antrojo policijos komisariato Kriminalinės policijos skyriaus tyrėju Simonu Venckumi, tel. (8 5) 271 6751, arba paskambinti bendruoju pagalbos telefonu 112.
 
  

Žymos: dingo be žinios, Denisas Voinovskis,

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

– Brangusis, ką man pasiimti prie jūros, kad visi tiesiog išsižiotų mane pamatę?
– Rogutes.