Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2015-11-23

Iš policininkų atėmė „Kalašnikovus”

  
Iš policininkų atėmė „Kalašnikovus”
© Facebook.com
Po „Kalašnikovų” skandalo, internete – atsistatydinusio ministro S. Skvernelio palaikymo banga.
Policininkai nesugebėjo su „Kalašnikovu” susitvarkyti ir šiek tiek anksčiau.

Policininkai nusprendė atsisakyti „Kalašnikov“ automatų. Apie tokį sprendimą generalinis komisaras Linas Pernavas pranešė po to, kai per kelias savaites kovinius ginklus gavę policininkai įsipainiojo į ne vieną tragikomišką istoriją.

Praėjusią savaitę ant kojų buvo sukelta 3 tūkst. policininkų, kurie skersai išilgai naršė Vilnių, kad surastų „Kalašnikovą“ pagrobusį ir pabėgusį narkomaną Igorį Molotkovą, turintį psichikos problemų. Nuo policininkų pasprukęs ir ginkluotas automatu jaunas vyras kelias valandas blaškėsi įvairiuose sostinės miegamuosiuose rajonuose. 24-erių I. Molotkovas sučiuptas po penkių valandų įtemptų paieškų.
Policininkai nesugebėjo su „Kalašnikovu” susitvarkyti ir šiek tiek anksčiau. Prieš kelias savaites jie netyčia peršovė benamiui koją.
 
Dėl I. Molotkovo pabėgimo kilęs skandalas iš posto išvertė Vidaus reikalų ministrą Saulių Skvernelį. Jis įsivėlė į konfliktą su seimo pirmininke Loreta Graužiniene, kurią palaikė ir prezidentė Dalia Grybauskaitė.
 
Tačiau už S. Skvernelį mūru stojo jo kolegos, dirbantys vidaus reikalų sistemoje. Vidaus reikalų ministro likimas bus sprendžiamas šiomis dienomis. Premjeras Algirdas Butkevičius teigė, kad padarys viską, jog S. Skvernelis liktų savo poste.
 
 
  

Žymos: policininkai, Saulius Skvernelis, Kalašnikovas, Igoris Molotkovas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Grįžta Petriukas namo ir mama jo klausia:
-Petriuk, kodėl tu šlapias?
-Mes su Jonuku žaidėm ,,Šuo ir krūmas\" - aš buvau krūmas...