Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   delfi.lt   |   2018-01-16

Iš Tenerifės – žinia apie lietuvių žūtį (vaizdo įrašai) 

  
Iš Tenerifės – žinia apie lietuvių žūtį (vaizdo įrašai)
© Wikipedia nuotr.
Nelaimė įvyko prie San Juan de la Rambla miesto.
Trys vyrai ir moteris po ekskursijos saloje nutarė išsimaudyti vandenyne, nors sąlygos tam buvo nepalankios

Pranešta, kad praėjusį savaitgalį dviems lietuviams tragiškai baigėsi atostogos Tenerifės saloje – vandenyne išsimaudyti panorę vyrai nuskendo, dar du jų tautiečius pavyko išgelbėti. Tiesa, informacijai pasiekus Lietuvą, oficialūs šaltiniai suskubo ją neigti.

Vietos žiniasklaida pranešė, kad nelaimė įvyko praėjusį šeštadienį po pietų, prie salos Šiaurėje esančio San Juan de la Rambla miesto.
Teigiama, kad 4 lietuviai – trys vyrai ir moteris po ekskursijos saloje nutarė išsimaudyti vandenyne, nors sąlygos tam buvo nepalankios, pūtė stiprus vėjas, buvo banguota.
 
Supratus, kad žmonės pateko į bėdą, jiems į pagalbą atskubėjo du gelbėtojų sraigtasparniai bei medikai. Ištraukus juos į krantą konstatuota dviejų vyrų mirtis, o 36 metų vyras ir metais vyresnė moteris išgabenti į ligoninę.
 
„Lietuvių kilmės, mirę“, – aukas apibūdino ispanai.
Lietuvos Užsienio reikalų ministerija portalui delfi.lt patvirtino, kad oficialaus patvirtinimo iš Ispanijos struktūrų negavo, vėliau neva patvirtinta, kad žuvusieji yra Latvijos piliečiai.
 
Didžiausia Kanarų archipelago sala Tenerifė yra itin mėgstama tarp lietuvių, dėl itin palankių oro sąlygų ši vieta poilsiui tinkama ištisus metus.

Vaizdo įrašai iš įvykio vietos:
 
 
  

Žymos: Lietuviai, Tenerifė, Kanarų salos, nuskendo

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Važiuoja suvalkietis taksi per kalnus. Staiga taksi nuslysta nuo skardžio ir lekia į prarają. Suvalkietis pradeda rėkti ant vairuotojo:
- Po velnių, nors skaitliuką išjunkite!