Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, Alfa.lt   |   2019-06-17

Iš viešbučio balkono užpernai iškritusi D. Didžiūnaitytė buvo mušta ir išžaginta, bet nužudymo pėdsakų nėra

  
Iš viešbučio balkono užpernai iškritusi D. Didžiūnaitytė buvo mušta ir išžaginta, bet nužudymo pėdsakų nėra
© Socialiniai tinklai
Dovilė Didžiūnaitytė

Klaipėdos prokuratūra pirmadienį pranešė, kad iš viešbučio balkono užpernai iškritusi manekenė Dovilė Didžiūnaitytė buvo mušta ir išžaginta, tačiau nužudymo pėdsakų pareigūnai nerado.

Klaipėdos apygardos prokuratūros vyriausiojo prokuroro pavaduotojas Aurelijus Stanislovaitis sakė, kad tyrime yra du įtariamieji.
Medikas Aivaras Miltenis įtariamas dėl merginos išžaginimo, žinomas prodiuseris Ričardas Pinikas – dėl mušimo sukeliant fizinį skausmą, narkotinių medžiagų platinimo žuvusiajai ir poveikio liudytojui. Jų pavardes paskelbė žiniasklaida.
 
A. Stanislovaitis žurnalistams sakė, kad šie įtarimai yra bylą tiriančio prokuroro „vizija dėl kaltinimo ribų“, o tai reiškia, jog „į teismą turėtų keliauti du asmenys“.
 
Jis pridūrė, kad ikiteisminio tyrimo dalis dėl įtariamo merginos nužudymo nutraukta.
 
„Surinkti duomenys neleidžia daryti išvados, kad prie merginos nužudymo ar privedimo nusižudyti būtų prisidėjęs koks nors asmuo“, – teigė A. Stanislovaitis.
Vienas uostamiesčio prokuratūros vadovų tvirtino, kad byloje baigti rinkti duomenys, o dabar prasideda priimtų sprendimų teisėtumo patikrinimo stadija. Po jos byla keliaus į teismą, tačiau procedūra gali užtrukti kelis mėnesius.
 
Pasak jo, iš įtariamųjų paimti asmens dokumentai, jiems skirtas rašytinis pasižadėjimas neišvykti.
 
R. Pinikas savo kaltę neigia, o A. Miltenis dar nedavė parodymų.
 
D. Didžiūnaitytės šeimai atstovaujantis advokatas Gintaras Černiauskas sakė, kad skųs prokuroro sprendimą nutraukti tyrimą dėl nužudymo ir privedimo prie savižudybės.
 
„Mes kategoriškai nesutinkame su prokuroro pozicija, kuris piktybiškai ignoruoja kai kurias faktines aplinkybes, surinktus įrodymus, todėl mes liksime prie savo pozicijos ir skųsime šį nutarimą. Nėra jokios abejonės“, – naujienų portalui Delfi.lt teigė advokatas.
 
Klaipėdos prokuroras sakė, kad tyrimas buvo sudėtingas, nes pareigūnams teko rinkti netiesioginius įrodymus ir tikrinti R. Piniko pateiktą informaciją.
 
22-ejų D. Didžiūnaitytė iš viešbučio balkono iškrito 2017 m. lapkritį.
 
Atliekant tyrimą apklausta daugiau nei 60 liudytojų, kreiptasi teisinės pagalbos prašymų į dvi valstybes, gautos 24 specialistų išvados ar ekspertizės.
 
Žiniasklaida rašė, kad žūties dieną manekenė leido vakarą su R. Piniku, jie buvo pastebėti vakarėlyje.
 
  

Žymos: Nusikaltimas, Modelis, Policija, Lietuva, Dovilė Didžiūnaitytė

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Skambina anyta marčiai:
- Na, kaip ten mano sūnelis?
- Kaip, kaip?! Geria ištisai, namo negrįžta ir mane nuolat muša!
- Vadinasi, viskas gerai. Svarbu, kad neserga!