Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, Delfi.lt   |   2019-04-23

Įspėjimas apie sukčius: neatidarinėkite šių žinučių

  
Įspėjimas apie sukčius: neatidarinėkite šių žinučių
© Lietuvos policijos nuotr.

Lietuvos policija įspėja apie sukčius ir pataria neatidarinėti jų atsiųstų nuorodų.

„Būkite atidūs, sukčiai! Jei gavote tokias ar panašaus pobūdžio žinutes, ar pranešimus, nespauskite nuorodų ir neatidarinėkite jų. Būtinai pasidalinkite ir su draugais“, – antradienį socialiniame tinkle „Facebook“ pranešė policija. Prie įrašo pridėtuose nuotraukose pavaizduoti laiškai su „Sodros“, „Swedbank“ ir Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) simbolika. Juose rašoma apie gyventojams priklausančius pinigus. Prieš kelias dienas apie sukčius įspėjo ir VMI.
„Kažkas, pasinaudodamas šventėmis, nori nudžiuginti jus „pinigų perlaidomis“. Netikėkit, kad švenčių proga sukčiai, prisidengdami VMI vardu, jums staiga nei iš šio, nei iš to pervedė pinigų. Patariame į tokius laiškus nereaguoti ir net nesusimąsčius juos ištrinti. Saugokite savo asmeninius duomenis. Primename, kad permokas, pervestas Mokesčių inspekcijos, jūs gaunate tiesiai į savo banko sąskaitą. Ir nereikia jų „išsigryninti per savaitę“. Jos jūsų ir be „išsigryninimo“. Linkim nesugadintų sukčių pokštais švenčių!“ – rašoma per Velykas paskelbtame įraše.
 
„Sodra“ pranešė, kad nieko bendro neturi su siunčiamais elektroniniais laiškais, kuriuose raginama spausti aktyvias nuorodas ir sumokėti įmokas arba susigrąžinti permokas, deklaruoti pajamas. „Įtartiną laišką gavę gyventojai jo tikrumą gali patikrinti keliais būdais. Bet kuris į elektroninį paštą atsiųstas pranešimas taip pat atsiduria ir asmeninėje „Sodros“ paskyroje gyventojui arba draudėjui. Taip pat kilus įtarimų galima su mūsų specialistais susisiekti tel. 1883 ir pasitikslinti. Kviečiame gyventojus būti budrius ir neskubėti atidaryti nuorodų“, – aiškino „Sodros“ valdybos Klientų aptarnavimo valdymo skyriaus vedėjas Evaldas Mikutis.
  

Žymos: Nusikaltimas, Policija, Pinigai, Sukčiai, VMI

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Susitinka dvi blondinės ir viena sako:
– Aš apgavau taksistą.
– Kaip? – klausia kita.
– Sumokėjau pinigus, bet nevažiavau.