Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2019-06-01

Jurbarko bylos tyrimas iš vietos pajudėjo tik į įvykio vietą atvykus Rūtai Janutienei, Nagliui Puteikiui ir Robertui Šarknickui 

  
Jurbarko bylos tyrimas iš vietos pajudėjo tik į įvykio vietą atvykus Rūtai Janutienei, Nagliui Puteikiui ir Robertui Šarknickui 
© facebook nuotrauka

Visą Lietuvą sukrėtė sužvėrėjusio paauglio išpuolis, kurio metu, galimai apsvaigęs nuo narkotinių medžiagų jis, kaip teigiama, bandė  išprievartauti bei kraupiai sumušė dešimtokę. Medikai dėl kraupių sužalojimų merginos kol kas negali net operuoti. Tiesa, šiurpina ir tai, kas Jurbarke dedasi po išpuolio - teigiama, kad prie gimnazijos, kurioje mokosi vakarėlyje, kuriame įvyko išpuolis, mokiniai, sukiojasi mašinos dengtais valstybiniais numeriais, įvykio kaltininkas po įvykio buvo paleistas vaikščioti laisvas, ir, negana to, buvo, kaip spėja mokiniai, tėvelių pravežtas pro ne jo gyvenamojoje vietoje esančią mokyklą ir pademonstruotas klasiokams. 

Klasiokai, beje, mūsų šaltinių teigimu - itin įsitempę, nes, kai kaltininkas vaikščiojo nebaustas, o liudininkai vaikščiojo neapklausti - „iš 16 buvusių sodyboje apklaustas buvo 1 liudininkas. Kitas gavo šaukimą pirmadieniui” - pasakoja žurnalistė.

Jie ėmė kaltinti save - jiems atrodė, kad esą tai Jie yra kalti. Žurnalistė Savo socialinio tinklo Facebook asmeninėje paskyroje teigė: „policija šįryt neapklausė liudininkų, bet instruktavo juos, kaip nekalbėti su žurnalistais ir Seimo nariais”.

Su jų stresu teko dorotis, rodos, tik klasės auklėtojai ir tėvams - psichologo paslaugos vaikams pasiūlytos nebuvo.

Pradėjus plisti žiniai, kad Jurbarke įvykusio klaikaus nusikaltimo tyrimas nevyksta, arba yra vykdomas atmestinai, į Jurbarką vakar atvyko Rūta Janutienė, Naglis Puteikis ir Robertas Šarknickas. Vos pasirodžius žurnalistei ir politikams, transliavusiems susitikimus su miesto meru bei kitais asmenimis, turinčiais įtakos tyrimo eigai, reikalai ėmė krypti geresnėn pusėn - prie gimnazijos budėti atvyko policijos pareigūnai.

Taip pat paaiškėjo, kad teismo medicinos ekspertai iki pat vakar nebuvo apsilankę kaimo turizmo sodyboje, kurioje buvo žiauriai sumušta mergina. „Spėjame, kad įtariamasis buvo prokurorės paleistas be namų arešto, kad „susitartų" su auka” - soc. Tinklo Facebook anketoje teigia R. Janutienė.

Viešai žinomas faktas, kad sužvėrėjęs paauglys, sudaužęs merginą, nuo rimtų policijos veiksmų galimai išsisuko dėl tėvų postų politikoje. Socialiniuose tinkluose žmonės kalba, esą šis vaikinas jau ne pirmą kartą smurtauja prieš merginas.

Viena iš soc. tinklo facebook vartotojų rašė: „Įtariama,kad 17-metis bandė išžaginti nepilnametę,maža to - galimai dar ir žiauriai ją sumušė. O štai ikiteisminio tyrimo pareigūnų veiksmai:

1. Patikrinti blaivumą (nustatyta daugiau nei 1promilės girtumas)

2. Pralaikyti 48 val suimtą (o gal ir mažiau - neaišku)

3. Įteikti kardomąją priemonę - niekur neišvykti,nepasišalinti iš gyvenamosios vietos (visi ir taip žino, kad niekur jis be tėvų leidimo neišvyks)

4.... na ir viskas. Paauglys grįžo namo,eina į mokyklą. Na,kitaip tariant - gyvena sau įprastą gyvenimą. Taigi jis sėkmingai galės paveikt liudininkus,sėkmingai netgi nuvykti pas nukentėjusią, tėvai galbūt galimai bandys ką papirkt (praktikos jau turi,nes bandė balsus pirkt per rinkimus (tik nesu tikra vienas iš jų ar abudu)). “

Na, o šiandien sulaukėme žinių, kad smurtautojas buvo suvaržytas bent elektronine apykoje. Kaltės jis nepripažįsta.


  

Žymos: Lietuva, sumušimas, Rūta Janutienė, Jurbarkas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Anglas, prancūzas ir rusas muziejuje žiūri į Adomo ir Ievos paveikslą rojuje.
Anglas:
– Tik pažiūrėkit, kokie jie ramūs, susikaupę, orūs... tikri britai!
Prancūzas:
– Negali būti, jie nuogi ir tokie gražūs – aišku, kad prancūzai!
Rusas:
– Nesąmonė! Jie rusai. Neturi drabužių, neturi pastogės, valgyti teturi vieną obuolį ir įsitikinę, kad gyvena rojuje.