Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Lrt.lt ir Tiesa.com inf.   |   2012-08-09

Kaune sulaikytas mergaitės grobikas buvo neblaivus

  
Kaune sulaikytas mergaitės grobikas buvo neblaivus Policija vyrą sualaikė netoli buto, kuriame buvo mergaitė.

Policija praneša, kad sulaikė mergaitės pagrobimu įtariamą vyrą. Tai 70-metis L. V., kuris uždarytas į Kauno apskrities policijos areštinę. Trečiadienį vėlai vakare, 23.57 val. Kauno apskrities policija gavo moters telefoninį pranešimą apie tai, kad viename iš Kaune, Vilijampolės mikrorajone esančių daugiabučių, yra galimai policijos ieškoma mergaitė ir vyras.

Į įvykio vietą atvykę policijos pareigūnai rado ieškomą mergaitę, o netrukus, pagal nurodytus požymius, gatvėje sulaikė vyrą, kuris uždarytas į Kauno apskrities policijos areštinę. Pranešama, kad jis buvo neblaivus. Šiuo metu mergaitė yra saugi, kartu su artimaisiais, nurodo Policijos departamentas.
Žiniasklaidoje pasirodžius informacijai apie dingusią mergaitę, policija gavo per 10 pranešimų iš gyventojų apie galimas vaiko buvimo vietas.
 
Kauno apskrities vyriausiajame policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl vaiko pagrobimo. Už šį nusikaltimą numatytas areštas arba laisvės atėmimas iki aštuonerių metų.
 
Tai pat bus sprendžiamas klausimas dėl vaikų darželio darbuotojos, atidavusios vaiką nežinomam asmeniui, atsakomybės.
 
Primename, kad trečiadienio pavakarę Kauno apskrities policija gavo pranešimą, kad apie 16 val. iš vaikų darželio, esančio Kaune, Pikulo g. 31, nepažįstamas vyras, prisistatęs seneliu, išsivedė penkiametę mergaitę.
Atėjusi vaiko iš darželio parsivesti mama nustėro, kai sužinojo, kad mergaitę jau pasiėmė senelis. Moteris sakė, kad jokio senelio duktė neturi.
 
  

Žymos: Nusikaltimas, Kaunas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Iš supermamų forumo: „Visą naktį verkiau. Patarkite – kodėl?“