Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   BNS   |   2018-01-30

Kauno meras V. Matijošaitis partrenkė žmogų

  
Kauno meras V. Matijošaitis partrenkė žmogų V. Matijošaitis įvykio metu buvo blaivus.
Pirminiame policijos gautame pranešime buvo nurodyta, kad V. Matijošaičio vairuojamas „Porsche“ žmogų partrenkė pėsčiųjų perėjoje.

Kauno meras Visvaldas Matijošaitis antradienio rytą vairuodamas automobilį pateko į eismo įvykį, kurio metu nukentėjo pėstysis.

Kaip BNS sakė V. Matijošaičio atstovas Tomas Grigalevičius, eismo nelaimė įvyko Šv. Gertrūdos gatvėje apie 8 valandą ryto.
Kauno apskrities policijos atstovė Justina Kazragytė BNS sakė, kad pranešimas apie eismo įvykį gautas 8.30 val.
 
Pirminiame policijos gautame pranešime buvo nurodyta, kad V. Matijošaičio vairuojamas „Porsche“ žmogų partrenkė pėsčiųjų perėjoje, tačiau vėliau policija patikslino, kad avarija įvyko netoliese pėsčiųjų perėjos. Nukentėjęs vyras sąmoningas pristatytas į gydymo įstaigą apžiūrai.
 
Kauno greitosios medicinos pagalbos duomenimis, nukentėjusio vyresnio amžiaus vyro sužalojimai nėra sunkūs, jis šiuo metu yra ligoninėje.
 
T. Grigalevičiaus teigimu, policijai apie įvykį iš karto pranešė kitas šalia buvęs vairuotojas.
Mero atstovas sakė, kad prieš eismo įvykį, per šalia esančią pėsčiųjų perėją ėjo moteris, kurią visi vairuotojai, taip pat ir Kauno meras, praleido per perėją. Nukentėjęs vyras į gatvę išėjo kiek toliau už pėsčiųjų perėjos, kai eismas vėl pajudėjo.
 
Įvykio aplinkybes aiškinasi policijos pareigūnai.
 
V. Matijošaitis įvykio metu buvo blaivus.
2016 metų rudenį V. Matijošaitis taip pat pateko į incidentą, kai galbūt nepraleido pėsčiųjų perėja ėjusio žmogaus. Tuomet Kauno meras teigė, jog eismo įvykio nebuvo – pradėjus važiuoti nuo pėsčiųjų perėjos žmogus tiesiog ranka įsirėmė į jo automobilį. Šio incidento liudininkas tada pasakojo pastebėjęs ant perėjos stovintį žmogų, pasirėmusį į juodos spalvos automobilį, ir besipiktinantį vairuotoju bei daužantį per automobilio kapotą.
 
 
 
  

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

– Ką daro lietuvis, kai Lietuvos futbolo rinktinė tampa Europos čempione?
– Išjungia kompiuterinį žaidimą ir eina miegoti.