Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   lrytas.lt   |   2015-04-15

Kauno miesto meras sau įteikė ypatingą dovaną

  
Kauno miesto meras sau įteikė ypatingą dovaną 58-erių Kauno mero V. Matijošaičio garaže nuo šiol stovės ir pusmetį lauktas „Rolls Royce Wraith“.

Naujieji miestų merai šiuo metu po padidinamuoju stiklu. Daugelio jų kadencijos prasidės netrukus ir žiniasklaidos dėmesys tik auga. Vienas tokių – Kauno miesto meras, verslininkas Visvaldas Matijošaitis. „Vičiūnų“ verslo imperijos įkūrėjas gimtadienio proga save pradžiugino įspūdinga dovana, pranešė pagrindiniai šalies naujienų portalai.

58-erių vyriškio garaže nuo šiol stovės ir „Rolls Royce Wraith“, kurio teko laukti net pusmetį. Dabar kupė modelis jau Lietuvoje, o prie jo vairo kol kas naujam Kauno merui tenka sėsti retai. V. Matijošaičio sūnus Dainius juokavo, kad tėčiui greičiausiai tik kartais teks pavairuoti naująjį galingą automobilį, rašė portalas Lrytas.lt.
Sūnus pirmasis pranešė apie įspūdingą dovaną pasveikindamas tėvą socialiniame tinkle „Facebook“.„Šiandien mano artimiausiam žmogui sukanka 58-eri. Užsakymas, padarytas prieš daugiau nei pusmetį, atkeliavo idealiai laiku. Su gimtadieniu, Tėveli!“, - savo „Facebook“ paskyroje rašė D. Matijošaitis.
 
Kad pirks „Rolls Royce Wraith“ V. Matijošaitis apsisprendė praėjusiais metais po bandomųjų važiavimų, kuriuose jam dabar jau nuosavas šios markės automobilis paliko labai gerą įspūdį. Sūnus pasakojo, kad tėčiui labiausiai patiko galingas variklis ir komfortas jį vairuojant.
 
Į Lietuvą atvažiavęs „Rolls Royce Wraith“ kupė modelis skirtas vairuoti pačiam, nes kitiems šios kompanijoms modeliams jau reikia vairuotojo. Nors V. Matijošaitis teigė, kad pasirinko pigiausią galimą variantą, teigiama, kad už kupė „Rolls Royce Wraith“ jam vis tiek teko pakloti mažiausiai 245 tūkst. eurų.
„Wraith“ yra galingiausias ir greičiausias visų laikų „Rolls-Royce“. Šiam daugiau nei 2 tonas sveriančiam automobiliui nuo 0 iki 100 km/val. įsibėgėti greičiau nei per 5 s.
 
  

Žymos: Automobiliai, Kaunas, Asmeniniai finansai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Zoologijos sode mama sako Petriukui:

– Vaikeli, neglostyk liūto, gal jis blusų turi.