Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2017-03-03

Kaziuko mugė: išaugusios kainos keičiasi kelis kart dienoje

  
Kaziuko mugė: išaugusios kainos keičiasi kelis kart dienoje
© Žygimantas Gedvila/15min.lt
Kaziuko mugės dalyviai neneigė, kad kainos, palyginti su pernai metais, didesnės.
Kaziugo mugė truks iki sekmadienio popietės.

Vilniuje pirmąjį kovo savaitgalį tradiciškai surengta Kaziuko mugė. Šiemet prekybininkų prekystaliai nusidriekė net 17 kilometrų, kurie išsidėstė pagrindinėse sostinės senamiesčio gatvėse.

Kaip rašė portalas lrytas.lt, originalius gaminius parduodančius prekybininkus ir vėl piktino pigias kiniškas prekes pardavinėjantys perpardavinėtojai.
Tradiciškai mugėje netrūksta maisto produktų: duonos, rūkytos žuvies, įvairių perdibrtos mėsos gaminių, verbų, papuošalų ir vilnonių mezginių.
 
Penktadienį, mugei tik prasidėjus, kainos daugumą lankytojų gąsdino. Žmonės vaikščiojo, dairėsi, tačiau pirkti neskubėjo. Merkiant lietui prekybininkai kvietė bent paragauti ar iš arčiau apžiūrėti jų siūlomas prekes.
 
Kaziuko mugės dalyviai neneigė, kad kainos, palyginti su pernai metais, didesnės, tačiau jos keičiasi į dieną po kelis kartus priklausomai nuo žmonių srauto ir nuotaikų. 
 
Tradiciniai riestainiai kainavo nuo 1,5 euro iki 3-4 eurų. Mažiausią verbą buvo galima nusipirkti už ma=iau nei pora eurų, o didesnės ir margesnės iki 8-10 eurų.
Bene daugiausiai pasipiktinimo Kaziuko mugė kelia senamiesčio gyventojams. Dalis jų jau ketvirtadienį socialiniame tinkle „FacebooK‘ dalinosi žinutėmis, kad ruošasi savaitgaliui iįvykti iš miesto, kad išvengtų žmonių spūsčių.
 
Kaziugo mugė truks iki sekmadienio popietės.
 
 
  

Žymos: Vilnius, Lietuva, Kainos, Pirkėjai, Kaziuko mugė, prekės, pardavėjai, tradicija

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Sūnus prieina prie tėčio, kuris stovi visiškai girtas, abiem rankom atsirėmęs į sieną, ir prašo:
– Tėveli, tėveli, sutaisyk man dviratį.
Tėvas atsisuka ir sako:
– Taip, tuoj aš viską mesiu ir taisysiu tavo dviratį.