Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2016-03-04

Klaipėdiečiai uoliai ieško dingusio jauno vyro

  
Klaipėdiečiai uoliai ieško dingusio jauno vyro
© Facebook.com
Klaipėdiečiai nenuleidžia rankų: ieško be žinios dingusio 25-erių Gintauto Matulaičio.
Socialiniame tinkle “Facebook” G. Matulaičio sesuo Vida sukūrė anketą “Gintauto Matulaičio paieška.

Klaipėdiečiai šiomis dienomis kaip niekada vieniningi. Žmonės ieško lyg skradžiai į žemę prasmegusio Gintauto Matulaičio. Apie 25-erių metų jauną vyrą žinių artimieji laukia nuo vasario 19-osios.

Prieš dvi savaites gargždiškis linksmonosi Klaipėdoje, o dingo paryčiais išėjęs iš vieno uostamiestyje esančių naktinių klubų.
Klaipėdos miesto policija ir artimieji kviečia žmones nenuleisti rankų, o galinčius suteikti bent menkiausios informacijos, kreiptis į policiją.
 
Anot policijos pareigūnų, paieškos tęsiasi jau dvi savaites. Jauno vyro ieškota ir vandenyje, ir apleistuose pastatuose. Vykstant tyrimui surinkta labai daug informacijos, tačiau kol kas nei policijai, nei savanoriams, dalyvaujantiems kiekvieną dieną organizuojamose vis naujose paieškose, nepavyko surasti viltį teikiančių naujienų.
 
Socialiniame tinkle “Facebook” G. Matulaičio sesuo Vida sukūrė anketą “Gintauto Matulaičio paieška. Paskyroje, kurios bendruomenėje jau yra beveik 6,5 tūkst. narių, kiekvieną dieną skelbiama informacija apie organizuojamas paieškas, žmonės garsiai spėlioja, kas gi galėjo nutikti jaunam vyrui. Tik atsakymų kol kas nėra.
 
 
 
  

Žymos: Policija, Klaipėda, Gargždai, dingęs be žinios, paieškos

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Tėvas dalijasi gyvenimo išmintimi su sūnumi:
– Sūnau, jei moteris užsisės ant sprando, nenusimink. Juk tada tau jos nebereikės nešioti ant rankų!