Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Parengė Vilis NORMANAS   |   2010-04-14

Kultūros ministras apkasuose, bet trauktis nežada

  
Kultūros ministras apkasuose, bet trauktis nežada

Tautos prisikėlimo partijos pirmininkui Arūnui Valinskui slaptame susitikime nepavyko susitarti su jų deleguotu kultūros ministru Remigijumi Vilkaičiu.

="text-align: justify; line-height: 150%">Šis atsisakė atvykti pasiaiškinti frakcijai ir patikino iš posto nesitrauksiantis. Kaip buvo teigiama LNK žiniose, A. Valinskas tikina, kad ministro atšaukimo klausimas lieka atviras.
Tautos priskėlimo partijos pirmininkui Arūnui Valinskui pavyko prisikviesti jų pačių deleguotą kultūros ministrą į slaptą susitikimą ne Seimo rūmuose. Tačiau atvykti pasiaiškinti frakcijai R. Vilkaitis kategoriškai atsisakė ir užtikrino, kad iš posto nesitrauks.
 
„Na, jūs paklauskit paties ministro. Jo nusistatymas pakankamai aiškus ir manęs jis nenustebino. Aš manau, kad šioje vietoje frakcija pirmiausia apsvarstys darbo trūkumus, o po to ir paties ministro sprendimą. Bet galiu pasakyti, kad šį savaitgalį ministro kūnas nebus išnešamas“, – šmaikštavo A. Valinskas.
  

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Studentas kaime priverstas ieškotis nakvynės. Ateina pas ūkininką ir prašo priglausti. Ūkininkas:
- Matai, ankštai gyvename. Gali pernakvoti pas mano dukrą vienoje lovoje arba įsitaisyti tvarte.
Studentas mąsto: "Turbūt ir duktė to ūkininko baisi, kad su svetimu į lovą guldo. Gal raupsuota kokia..."
Nusprendžia nakvoti tvarte. Ryte studentas prausiasi prie šulinio. Prie jo prieina graži mergina ir atneša rankšluostį. Studentas nustebęs klausia:
- Kas tu tokia, gražuole?
Mergina:
- Aš ūkininko duktė. O kas tu?
Studentas:
- O aš asilas. Va, iš to tvarto...