Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2017-05-19

Kuršėnų mokykloje paauglė per pamoką apstumdė mokytoją (video)

  
Kuršėnų mokykloje paauglė per pamoką apstumdė mokytoją (video)
© Tiesa.com
Pareigūnai į mokyklą atvyko ne gavę iškvietimą, o socialiniame tinkle pamatę vaizdo įrašą.
Vaizdo įrašas, kuriame matosi, kaip moksleivė užgaulioja mokytoją ir galiausiai ją apstumdo, pasklido socialiniame tinkle "Facebook".

Šiaulių rajone, Kuršėnuose esančioje mokykloje septintokai iškoneveikė mokytoją ir galiausiai ją apstumdė. Taip Daugėlių mokyklos septintos klasės mokiniai elgėsi per muzikos pamoką.

Socialiniame tinkle „Facebook“ įrašas, kuriame matyti, kaip mokiniai terorizuoja ir smurtauja prieš mokytoją, sparčiai plisti pradėjo penktadienį.
Portalo lrytas.lt žurnalistai netruko susisiekti su mokyklos atstovais. Telefonu atsiliepusi sekretorė tik patvirtino patį faktą, kad incidentas įvyko jų mokykloje, tačiau daugiau detalių pateikti negalėjo.
 
Jos teigimu, penktadienio rytą į mokyklą buvo atvykę policijos pareigūnai, kurie aiškinosi situaciją ir bendravo su mokyklos vadovybe bei socialine pedagoge.
 
Taip pat laukiama į ugdymo įstaigą atvykstančių vaiko teisių apsaugos skyriaus darbuotojų, kurie atstovauja vieną konfliktą kėlusią ir mokytoją apstumdžiusią moksleivę, gyvenančią vaikų globos namuose.
 
Teigiama, kad pareigūnai į mokyklą atvyko ne gavę iškvietimą, o sureagavę į socialinėje erdvėje pasirodžiusį vaizdo įrašą.
Juo pasidalino vieno iš moksleivių mama.
 
Vaizdo įraše matyti, kaip agresyviai nusiteikusi moksleivė atsikalbinėja ir koneveikia mokytoją. Ji stumdo suolą, atsisako klausyti mokytojos, keikiasi necenzūriniais žodžiais ir susidėjusi kojas ant stalo toliau užgaulioja pedagogę. Galiausiai iš suolo pašokusi moksleivė pribėga prie mokytojos ir ją pastumia.
 
Agresyviausiai nusiteikusios moksleivės klaisiokai konflikto metu taip pat nesieglia abejingai. Dalis jų laksto po klasę, keikiasi, mėto daiktus ir erzina mokytoją. 
  
Vaizdo įrašą žiūrėkite čia: 
  

Žymos: Mokykla, Smurtas, Moksleiviai, Kuršėnai, vaikų globos namai,

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Bėga du šunys per dykumą. Vienas sako:
– Jei nerasiu kampo, apsišlapinsiu!