Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2013-03-25

L. Stankūnaitė kol kas neemigruos į D. Britaniją

  
 L. Stankūnaitė kol kas neemigruos į D. Britaniją Laimutė Stankūnaitė teigė nebegalinti su dukra gyventi izoliuotos ir norėtų emigruoti.

Laimutė Stankūnaitė pareiškė nebegalinti gyventi Lietuvoje ir nori gyvenimą su dukrele susikurti užsienyje. Anot moters, ji norėtų apsigyventi D. Britanijoje, kur turi draugų. Tokia žinia pastarosiomis dienomis apskriejo Lietuvos žiniasklaidą.

L. Stankūnaitė prašė panaikinti apsaugą, nes gyventi izoliacijoje ir nuolatinėje baimėje tapo neįmanoma. Tačiau po kurio laiko ji apsigalvojo, o policija prižadėjo pagerinti izoliuoto gyvenimo sąlygas.
Kaip pranešė žiniasklaida, naikinti apsaugą L. Stankūnaitė prašė, nes jaučiasi pavargusi ir nepasitiki pareigūnais. Moteris tvirtino, kad nesijaučia saugi Lietuvoje ir su dukra jos negali normaliai gyventi kasdienio gyvenimo, nei pramogauti. Ji teigė, kad nuolat bijo dėl savo ir savo dukros gyvybės, tačiau sunkiai įsivaizduoja, kaip susikurti normalų ir kokybišką gyvenimą nuolatinėje izoliacijoje ir lydimai apsaugos.
 
Tačiau naikinti apsaugą Policijos departamentas nesutiko, nes pareigūnų teigimu, grėsmių yra pakankamai daug ir nuo jų reikia saugoti tiek motiną, tiek vaiką.
 
 
  

Žymos: Laimutė Stankūnaitė, Emigracija, Lietuva

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Atėjo karalaitis į prancūzišką restoraną. Atnešė jam varlę. Ir vos tik jis prisilietė prie varlės lūpomis, ji pavirto nuostabia princese. Bučiavo, bučiavo karalaitis princesę, o ta nebeatsiverčia į varlę ir, ir tiek. Teko valgyti taip.