Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com/BNS   |   2017-02-10

Lietuva pasauliui pristatoma svetimų valstybių nuotraukomis

  
Lietuva pasauliui pristatoma svetimų valstybių nuotraukomis
© Facebook.com
Konservatorius G. Landsbergis taip pat pašiepė „Real is beautiful“ idėją nuotrauka "Facebook'.
"Real is beautiful“ kūrėjai naudoja pigiai kainuojančias portalų „Shutterstock“ ar „Flickr“ iliustracijas.

Turzimo departamentas sulaukė pašaipų ir kritikos lavinos žiniasklaidai paviešinus faktą, kad internetinėje platformoje „Real is beautiful“ (Tikra yra gražu) naudojamos ne Lietuvoje darytos iliustracijos.

Po šios žinios paskelbimo socialiniuose tinkluose pasklido ironiški įrašai, kur pasaulinio garso objektai pristatomi kaip Lietuvos vietos. Prie šios bangos prisidėjo ir premjeras Saulius Skvernelis. Savo „Facebook“ paskyroje jis pasidalijo Europos Komisijos pastato Briuselyje nuotrauka su prierašu „Nuo rytojaus pradedame dirbti naujame Vyriausybės pastate Karoliniškėse“.
Ūkio ministro atstovas spaudai Mindaugas Janulionis BNS sakė, kad penktadienį Turizmo departamento vadovybės „bus paprašyta pasiaiškinti“.
 
„Keista, kad Valstybinis turizmo departamentas rengdamas konkurso sąlygas leido naudoti Lietuvos neatspindinčias nuotraukas. Juk „Real is beautiful“- būtent Lietuvos prisistatymo platforma pasauliu“, - sakė M.Janulionis.
 
Naujienų portalas 15min.lt šią savaitę pranešė, kad „Facebook“ puslapio „Lithuania. "Real is beautiful“ kūrėjai naudoja portalų „Shutterstock“ ar „Flickr“ iliustracijas.
 
Pernai vykusį konkursą rinkodaros socialiniuose tinkluose laimėjo dvi įmonės, kurioms už darbus bus sumokėta 140 tūkst. eurų.
Turizmo departamento atstovė spaudai portalui sakė, kad bendrovė „Turinio rinkodara“ sutarties sąlygų nepažeidė, nes Turizmo departamentui reikia 700 nuotraukų, ir tik 350 jų turi būti originalios. Įmonės atstovė teigė, kad nuotraukų paskirtis yra perteikti emociją, todėl lokacija reikšmės neturi.
 
Valstybinio turizmo departamento interneto svetainėje skelbiama, kad Lietuvos turizmo prekės ženklas „Real is beautiful“ pristatytas pernai spalį, o „šiuo metu jis aktyviai įvedamas į turizmo rinkodaros priemones, pristatomas nacionaliniuose ir tarptautiniuose turizmo renginiuose, parodose, socialinių tinklų profiliuose „Lietuva. O čia ar buvai?“, „Lithuania. Real is Beautiful“, pagal naują turizmo prekės ženklo koncepciją sukurti virtualios realybės filmai, nauji turistiniai leidiniai“.
 
Pasijuokė ir politikai
 
„Real is beautiful“ naudojamos netikros nuotraukos socialiniame tinkle „Facebook“ susilaukė ne tik premjero S. Skvernelio dėmesio. Juokingas nuotraukas savo paskyrose kėlė ir kiti politikai. Štai konservatorius Gabrielius Landsbergis savo sienoje patalpino nuotrauką, kurioje – JAV prezidentas Donal‘das Trump‘as, o prierašas skelbia: „Konservatorių partijos pirmininko rinkimai“.
 
Humoristas Haroldas Mackevičius irgi nepagailėjo savo laiko. Jo „Facebook“ paskyroje atsirado kelios nuotraukos iš šiltųjų kraštų, kur jūroje ramiai plūduriuoja baltutėlės jachtos, o prierašas skelbia, kad tai Lietuvos pajūrio miestelis Šventoji.
 
 
 
  

Žymos: Reklama, Lietuva, Saulius Skvernelis, Real is Beautiful, Haroldas Mackevičius, Gabrielius Landsbergis

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Mergina, grįžusi iš povestuvinės kelionės, skambina motinai:
– Mama, aš siaubingai laiminga...
– Įdomu, greičiau pasakok.
– Na, klausykis: vakar pirmą kartą paruošiau vyrui pietus.
– Tikiuosi pasisekė?
– Dar ir kaip! Jis nusprendė pasamdyti virėją.