Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, URM   |   2019-05-29

Lietuva pristatyta Maskvoje surengtoje Europos dienos šventėje

  
Lietuva pristatyta Maskvoje surengtoje Europos dienos šventėje
© urm

Gegužės 27 dieną Europos Sąjungos valstybių ambasadų ir Europos Komisijos atstovybės Rusijoje surengtame Europos dienos minėjime Maskvoje renginio dalyviai galėjo susipažinti su Lietuvos kultūra ir tradicijomis.

Europos Sąjungos šalis pristatančioje šventėje lankytojai turėjo progą aplankyti nacionalinius stendus, pasigrožėti ekranuose demonstruojamais gražiausiais kiekvienos šalies vaizdais, apžiūrėti bendrą meninę ekspoziciją, kurioje buvo pristatomos organizatorių atrinktos skulptūros.

Lietuvą šioje skulptūrų ekspozicijoje atstovavo Vilniuje esanti skulptoriaus A.Kvinto skulptūra „Žaliasis obuolys“. Didelio svečių dėmesio susilaukė vaizdo klipas apie Lietuvos istoriją, XXI amžiaus Lietuvos pasiekimus ir perspektyvas, o Lietuvos stendo lankytojai ne tik domėjosi mūsų šalies istorija, turizmo galimybėmis, bet ir galėjo paragauti lietuviško kulinarinio paveldo gaminių.

Tai jau antras Europos dienos minėjimas Maskvoje, kurio metu Maskvos gyventojai ir diplomatinio korpuso atstovai savo akimis galėjo pamatyti Europos kultūrų įvairovę ir ES šalis vienijančią bendrystę.
  

Žymos: Maskva, URM, Lietuva, Europos Sąjunga

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

– Ar galima pastoti nuo Valerijono lašų?
– Galima, jei Valerijonas pakankamai jaunas.