Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

tiesa.com   |   2014-01-21

Lietuvą sukaustė šaltis

  
Lietuvą sukaustė šaltis Naktimis ir rytais temperatūra kai kuriose Lietuvos vietose siekia 20 laipsnių šalčio.

Žiemiški orai buvo prognozuojami jau kurį laiką, tačiau termometro stulpeliai pradėjo žemyn kristi prieš savaitę. Šalyje jau skaičiuojamos pirmosios aukos, dešimtys žmonių gydomi nuo nušalimų. Artimiausiomis dienomis šals dar labiau.

 Nuo savaitgalio naktimis spaudžia didesnis nei 15 laipsnių šaltis. Šiomis dienomis šalo iki 19 laipsnių. Prognozuojama, kad artimiausiomis naktimis temperatūra kris iki -25 laipsnių. Panaši temperatūra laikysis iki pietų, vėliau pradės šilti. Įdienojus temperatūra nebebus tokia žema ir dažnai sieks -15 laipsnių.
Pasirodė ir priminimai, kad šią savaitę gali nevykti pamokos pradinukams ir penktų klasių moksleiviams. Visi jie gali neiti į mokyklas, kai oro temperatūra būna žemesnė nei 20 laipsnių šalčio.
 
Žiniasklaida pranešė, kad nuo šalčio jau mirė mažiausiai trys žmonės. Ligoninės sulaukė ir pirmųjų nušalusių galūnes. Gaisrininkai savo ruožtu skundėsi daugėjant gaisrų, mat žmonės šildosi kaip išmano. Dažnai gaisrai kyla dėl netvarkingos elektros instaliacijos arba neišvalytų, sugriuvusių pečių ir židinių.
 
  

Žymos: Šalčiai, Žiema

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

– Mano žmona angelas.


– Mano – irgi ne žmogus…