Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2016-07-05

Lietuva teroristų nedomina?

  
Lietuva teroristų nedomina?
© Pixabay.com
Teroristai nori atrodyti galingi, todėl taikosi į svarbiausias pasaulio ekonomikas: JAV, JK, Prancūz

Terorizmo grėsmių ekspertai paskutiniu metu nešykšti rekomendacijų, kurias šalis geriau aplenkti. Tiesa, pastarąjame sąraše Lietuvos vardo nerasime. Anot terorizmo eksperto iš D. Britanijos Tasnime Akunjee, teroristai siekia skambių antraščių, jiems įdomūs tik dideli objektai, tad Lietuva pakliūtį į žudikų akiratį šansų kol kas neturi.

„Lietuva – nedidelis ir mažiau patrauklus taikinys žmonėms, kurie nori daryti įtaką pasaulinei politikai. Tad nėra jokių indikatorių, kurie rodytų, kad teroristiniai išpuoliai Lietuvoje yra tikėtini“, - sakė ekspertas dalyvaudams LRT Kultūra kanalo laidoje „Manasis aš“.
Anot eksperto, teroristai pasirinkdami Lietuvą parodytų, kokie patys yra silpni, jeigu renkasi tokį silpną taikinį. „Lietuva pasaulio mastu yra labai maža žaidėja. Taigi savo dėmesį teroristai telkia į tokias valstybes kaip JAV, Jungtinę Karalystę, Prancūziją“, - laidoje sakė T. Akunjee, kurį citavo portalas delfi.lt.
 
Paskutinį kartą Lietuvoje incidentas, kuris kartais pareigūnų siejamas su teroristiniu išpuoliu, įvyko 1998-aisiais, kai įvyko sprogimas “Iki” prekybos centre Kaune. Šį išpuolį įvykdė nežinomas ir iki šiol nesurastas nusikaltėlis.
 
 
  

Žymos: JAV, Prancūzija, Lietuva, teroristai, Jungitnė Karalystė, ekspertas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Naktį žmogelio mašinoje suveikia signalizacija. Išlekia jis tik su šlepetėmis ir chalatu į kiemą, o ten prie jo automobilio stovi trys žaliūkai su treningais. Vienas sako:

– Šaunuolis, greitai raktelius atnešei.