Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2015-09-24

Lietuvaitės sėkmė: nuotrauka su Popiežiumi

  
Lietuvaitės sėkmė: nuotrauka su Popiežiumi
© Twitter.com
Išskirtine asmenuke su Popiežiumi Pranciškumi džiaugiasi lietuvaitė Evija Davidonytė.
„Tai buvo nepakartojama patirtis paspausti jam ranką ir kartu nusifotografuoti“.

Amerikoje, Niujorke, viešintis Popiežius Pranciškus po susitikimo su prezidentu Baracu Obama patraukė į susitikti su tikinčiaisiais. Visai netoli Vatikano ambasados jo laukė ir lietuvaičių vaikai. Pontifikas šiltai bendravo su susirinkusiais ir sutiko pasidaryti kelias asmenukes (angl. selfie). Viena laimingųjų lietuvaitė – Evija Davidonytė.

Po šios sėkmės mergaitė sulaukė išskirtinio pasaulio žiniasklaidos dėmesio. E. Davidonytę jau pakalbino „NBC“ televizija. Pasipuošusi tautiniais rūbais lietuvaitė pasakojo atstovaujanti Kristijono Donelaičio lituanistinę mokyklą ir džiaugėsi, kad jai pavyko pasidaryti išskirtinę nuotrauką: „Tai buvo nepakartojama patirtis paspausti jam ranką ir kartu nusifotografuoti“.
„Tiesa“ rašė, kad šią savaitę Amerikoje prasidėjusi pontifiko kelionė kartu yra ir viena didžiausių saugumo operacijų JAV istorijoje. Popiežiaus saugumu rūpinasi net 45 tūkstančiai įvairaus rango pareigūnų, kurie jo sutikimui pradėjo ruoštis likus šiek tiek mažiau nei matams iki oficialaus vizito pradžios.
 
Į JAV Popiežius atvyko iš Kolumbijos.
 
 
  

Žymos: JAV, Niujorkas, Lietuva, Popiežius Pranciškus, asmenukė, selfie

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Išklausęs manęs mano psichologas užsirašė pas savąjį...