Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   Tiesa.com   |   2012-10-04

Lietuviai laikys Konstitucijos egzaminą

  
Lietuviai laikys Konstitucijos egzaminą Šiuo metu Konstitucijos egzaminui užsiregistravo 45 tūkst. lietuvių.

Lietuvos Konstitucijai švenčiant 20 metų jubiliejų, vyksta pirmasis Konstitucijos egzamino etapas. Šiuo metu egzaminui užsiregistravo 45 tūkst. lietuvių.

Egzaminas vyks miestų savivaldybėse, mokyklose bei įkalinimo įstaigose. Skirtingai nei pernai, šiemet prie egzamino prisijungė ir Lietuvos aukštosios mokyklos – net penkiolikoje iš jų galima atlikti egzamino užduotis. Taip pat pasitikrinti savo žinias kviečiama į Seimo rūmus.
Kviesdamas laikyti egzaminą Lietuvos teisingumo ministras Remigijus Šimašius sakė: „Kviečiu nelikti abejingais ir dalyvauti šioje akcijoje. Tai puiki proga ne tik pasitikrinti savo teisines žinias, bet ir prisiminti teises, pareigas ir vertybes, kurias žinodami kuriame savo valstybę“.
 
Egzaminas paruoštas skirtingoms grupėms: 1 – 4, 5 – 7, 8 – 10 bei 11 – 12 klasių mokiniams, teisinį išsilavinimą turintiems ar teisę studijuojantiems asmenims, likusiems šalies piliečiams bei laisvės netekusiems žmonėms. Egzaminą laikiusiųjų žinias vertins komisija. Geriausiai užduotis atlikę piliečiai pateks į antrąjį egzamino etapą.
 
 
  

Žymos: Konstitucija

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Du draugai kalbasi:
– Vakar iš manęs pavogė piniginę.
– Ar kreipeisi į policiją?
– Taip. Sakė, kad ne jie.