Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2013-09-10

Lietuviai laimingesni už kaimynus

  
Lietuviai laimingesni už kaimynus Lietuvoje žmonės jaučiasi laimingesni nei latviai ir estai.

Lietuvoje žmonės laimingesni nei kaimyninėse Latvijos ir Estijos šalyse. Pagal pasaulinį laimės indeksą Lietuva užėmė šiemet 71-ą vieta tarp 156 įvertintų valstybių, paskelbė Jungtinės Tautos, atlikusios tyrimą.

Mūsų šalies piliečiai laimingesni nei Latvijoje, kuri užėmė 88 vieta ir tik šiek tiek nei gyvenantieji Estijoje, kuri tarp daugiau nei pusantro šimto valstybių užėmė 72 vietą.
Laimingiausi žmonės gyvena Danijoje, Norvegijoje, Šveicarijoje, Nyderlanduose ir Švedijoje.
Pirmadienį paskelbtos ataskaitos autorių teigimu, laimingiausi žmonės gyvena Danijoje, Norvegijoje, Šveicarijoje, Nyderlanduose ir Švedijoje. Nepatenkinti savo gyvenimu žmonės iš Afrikos valstybių, tokių kaip Ruandos, Burundžio, Centrinės Afrikos Respublikos, Beno ir Togo.
 
Jungtinėms Valstijoms teko 17 vieta, Jungtinei Karalystei 22, Vokietijai 26, Japonijai 43, Rusijai 68, Kinijai 93 pozicija.
 
Tyrimo autoriai pranešė, kad jie laimės indeksą skaičiavo atsižvelgdami į šiuos faktorius: bendrojo vidaus produkto dydį, gyvenimo trukmę, korupcijos suvokimo lygį, laisvę priimti sprendimus, gyventojų dosnumą ir turėjimą į ką atsiremti ištikus nelaimei.
 
  

Žymos: Globali Lietuva, Lietuva

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Kas yra geriausias keturkojis žmogaus draugas?
- Fotelis