Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2015-12-03

Lietuviai norėtų artimiau draugauti su Lenkija ir Vokietija

  
Lietuviai norėtų artimiau draugauti su Lenkija ir Vokietija
© rtr.com
Lietuviai pasaulio naujienas seka žiūrėdami propagandinius rusų televizijos kanalus.
Rusijos vardas šioje apklausoje skambėjo gerokai rečiau nei anksčiau.

Lietuviai draugiškus santykius labiausiai norėtų palaikyti su kaimynine Lenkija. Gyventojai taip pat susidomėję stebi NATO veiksmus tarptautinėje erdvejė ir palaiko Lietuvos politikų poziciją Ukrainos atžvilgiu ir neprieštarauja aktyvesniam šalies vaidmeniui kylant į kovą su terorizmu.

Tai paaiškėjo atlikus apklausą, kurią užsakė Užsienio reikalų ministerija.
Respondentai tarp Lietuvai draugiškų šalių, su kuriomis reiktų palaikyti glaudesnius santykius, minėjo ir Vokietija. Nepamiršo lietuviai ir Latvijos bei Estijos. Rusijos vardas šioje apklausoje skambėjo gerokai rečiau nei anksčiau.
 
Žmonės prisipažino, kad daugiausiai apie Lietuvos tarptautinę politiką ir jos kursą sužino iš žiniasklaidos, daugiausiai televizijos, ir pagal joje pasirodžiusią informaciją sprendžia, kokie yra santykiai su viena ar kita valstybe.
 
Daugiau nei trečdalis apklausoje dalyvavusių žmonių tvirtino, kad norėdami sužinoti užsienio naujienas įsijungia „1-ąjį Baltijos kanalą“, 26 proc. RTR, po 11 proc. žiūri BBC ir CNN kanalus.
 
 
  

Žymos: Vokietija, Lenkija, Apklausa, BBC, RTR, CNN

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Alus turi moteriškų hormonų – po 3 bokalų imi blogai vairuoti, po 5 bokalų pradedi juoktis iš menkniekių, o po 10 bokalų gali šlapintis tik pritūpęs.