Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, lnk.lt   |   2018-04-13

Lietuvių istorijos arba, kaip užsidirbti milijoną

  
Lietuvių istorijos arba, kaip užsidirbti milijoną
© pexels.com
Vieni lietuviai verkia, o kiti dirba dėl milijono.

27-erių verslininkui, vlogeriui Pauliui Aršauskui galėtų pavydėti daugelis. Paulius vadinamas vienu jauniausių milijonierių Lietuvoje, kuris turtus susikrovė pradėjęs kriptovaliutų verslą. Neseniai Paulius išpildė vieną savo svajonių – už ketvirtį milijono eurų įsigijo sportinį automobilį.

„Tai buvo dovana sau už darbą. Laimę suteikia sveikata, mylimi žmonės, neseniai gimusi dukra. Tačiau pinigai taip pat svarbu, jie suteikia laisvę. Geriau verkti „Feraryje“ nei „Golfe“!“, – LNK pokalbių laidoje „Valanda su Rūta“ teigė P. Aršauskas.
Šioje laidoje kalbėta apie tai, kas iš tiesų suteikia laimę, o kas ją sugriauna. Laidoje mylimajai pasipiršęs virėjas Linas Janavičius, atvykęs iš Airijos, prisipažino, kad su žmona ir dviem vaikais emigravo tikėdamasis užsidirbti ir sulipdyti irstančią šeimą. Tačiau emigracija laimės neatnešė. Vyras ne tik prarado žmoną, kuri neturėjo kantrybės kurti gyvenimą nuo nulio ir pabėgo su vairuotoju, bet ir susikurtą verslą – tris restoranus. Dabar Linas svajoja su vaikais grįžti į Lietuvą.
 
„Teko sutikti ne vieną lietuvį, kuris, išvykęs laimės ieškoti svetur, bet ir dirbdamas po 12-16 valandų per parą, niekaip neišlindo iš skolų tiems, kurie jam parūpino darbą. Tokių vergų tūkstančiai Anglijoje gyvena ir dabar“, – pasakojo teisininku Lietuvoje dabar dirbantis Erikas Pavlovičius. Erikas kelerius metus talkino BBC televizijos tyrimų komandai, kurios žurnalistų užduotis buvo atskleisti šiuolaikinės vergijos atvejus.
 
 
 
 
  

Žymos: Lietuviai, milijonas, istorijos

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Bėga du šunys per dykumą. Vienas sako:
– Jei nerasiu kampo, apsišlapinsiu!