Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

2011-06-01

Lietuvių šokėjai nesužavėjo „Britain\'s Got Talent“ žiūrovų

  
Lietuvių šokėjai nesužavėjo „Britain\'s Got Talent“ žiūrovų Šokėjų pasirodymas buvo energingas, tačiau patekti į finalą to nepakako.

Šokėjų trio „Two and a Half Men“ liko už populiariojo televizijos šou „Britain\'s Got Talent“ didžiojo finalo borto. Du lietuviai Andrius ir Paulius bei pietų afrikietis Patrickas nesurinko pakankamai žiūrovų balsų.

Vaikinai scenoje surengė energingą pasirodymą, tačiau to nepakako, skelbia stv.tv. Nors televizijos žiūrovų balsų pritrūko, jų pasirodymas pakėlė publiką ant kojų. Teisėjauti sugrįžęs Simonas Cowellas palankiai įvertino pasirodymą, bet suabejojo šokėjų galimybėmis prasimušti į finalą: „Man jūs patinkate, bet jeigu pateksite, labai didelis „jeigu“, į finalą, turėsite pasistengti labiau“.
Trijulė scenoje šoko vilkėdama dryžuotus kostiumus iš praeito amžiaus pradžios. Jų drabužiai ir ypač petnešos žiūrovams priminė legendinių JAV gangsterių laikus. „Two and a Half Men“ šokyje netrūko modernių elementų, bet S.Cowellas pastebėjo, kad pasirodymo finalas galėjo būti ir įspūdingesnis.
  

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Išklausęs manęs mano psichologas užsirašė pas savąjį...