Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2013-02-04

Lietuvių tragedija Alpėse

  
Lietuvių tragedija Alpėse Du lietuviai laikomi žuvusiais kalnuose po to, kai praėjusią savaitę juos užklupo audra.

Prancūzijos Alpės pasiglemžė dviejų lietuvių gyvybes. Kelias dienas pagalbos laukęs vyras mirė kalnuose, nes gelbėtojai negalėjo jo išvaduoti dėl sudėtingų oro sąlygų.

Vakar vakare Šamoni miesto (Prancūzija), kuris Alpės papėdėje, šalia Mont Blanc viršukalnės, policijos atstovas oficialiai patvirtinto apie lietuvio mirtį. Tą leido konstatuoti aukštos kokybės nuotraukos padarytos per nesėkmingai pasibaigusią gelbėjimo operaciją. Kol kas niekas negali pasakyti, kokia žuvusiojo mirties priežastis, tačiau manoma, kad jis mirtinai sušalo.
Septynis alpinistus iš Lietuvos smarki audra Alpių kalnuose užklupo praėjusį ketvirtadienį. Penkiems žmonėms pavyko išsigelbėti, iš kurių trys jau yra Lietuvoje, kiti du kol kas gydomi Šamoni ligoninėje. Du žmonės buvo laikomi dingusiais, kol vienas jų neatsiuntė trumposios žinutės, kad yra gyvas ir šaukiasi pagalbos.
 
Gana greitai buvo nustatyta jo buvimo vieta – vyras buvo užstrigęs 3,9 metrų aukštyje. Kaip praneša lrytas.lt portalas cituodamas portalą tdg.ch, jis rašė, kad yra sveikas, slepiasi sniego lavinoje rastoje properšoje. Tačiau jis pabrėžė, kad jau nebeturi dujų, kurių reikia, jog veiktų šildymo įrenginys.
Antrojo, dingusiojo kalnuose, jau nesitikima rasti gyvo. Su žmogumi nebuvo užmegztas ryšys ir nenustatyta jo buvimo vieta. Spėjama, kad jis nukrito ir šiuo metu yra po dideliu kiekiu sniego.
 
 
  

Žymos: Prancūzija, Kelionės, Kalnai, Lietuviai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Skamba telefonas. Ragelį pakelia trijų dukterų tėvas ir girdi:
– Tai tu, mano varlyte?
– Ne, tai varlyno šeimininkas...