Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2016-06-21

Lietuvoje į gyvenimą kabinsis daugiau pabėgėlių iš Sirijos

  
Lietuvoje į gyvenimą kabinsis daugiau pabėgėlių iš Sirijos
© Flickr.com
Kol kas Lietuvoje iš daugiau nei 1000 lauktų pabėgėlių atvyko vos 19 žmonių.
Visoje ES iš viso turėtų apsigyventi 160 tūkst. pabėgėlių. Šiuo metu iš laikinų stovyklų paskirstyta vos 8 tūskt. žmonių.

Į Lietuvą atvyksta vis daugiau pabėgėlių. Pirmadienį į šalį atskrido dvi šeimos ir vyriškis. Keturių ir trijų asmenų šeimos bei vyras apsigyvens Rukloje esančiame pabėgėlių centre.

Vėliau galės persikelti į norimą savivaldybę, pranešė portalas delfi.lt. Visi atvykusieji yra sirai, kurie į Lietuvą buvo perkelti iš Graikijos pabėgėlių stovyklos.
Teigiama, kad du vaikus auginančios šeimos galva gimtojoje šalyje buvo batų parduotuvės savininkas. Jo žmona nedirbo.
 
Kitos šeimos vyras dirbo veterinaro padėjėju, o žmona buvo pradinės mokyklos direktorė.
Vienišas vyras Lietuvoje teigė labiausiai besidomintis angliakalbe žiniasklaida.
 
Lietuva pagal susitarimą su Europos Sąjunga (ES) yra įsipareigojusi priimti 1105 pabėgėlius, bet kol kas į mūsų šalį atvykti norą pareiškė vos 19 žmonių.
 
Visoje ES iš viso turėtų apsigyventi 160 tūkst. pabėgėlių. Šiuo metu iš laikinų stovyklų paskirstyta vos 8 tūskt. pabėgėlių iš įvairių karo ir neramumų krečiamų šalių. Tiesa, dalis šiuo metu pabėgėlių stovyklose gyvenančių žmonių turbūt bus priversti grįžti į savo kilmės šalis, nes jų persikėlimo į Europą priežastis iš tikrųjų buvo ne karas, o ekonominiai sunkumai.
 
 
  

Žymos: Sirija, Europa, Lietuva, ES, pabėgėliai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Alus turi moteriškų hormonų – po 3 bokalų imi blogai vairuoti, po 5 bokalų pradedi juoktis iš menkniekių, o po 10 bokalų gali šlapintis tik pritūpęs.