Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2018-02-13

Lietuvoje paskelbta į užsienį išvykusio ir dingusio vyro paieška

  
Lietuvoje paskelbta į užsienį išvykusio ir dingusio vyro paieška
© Asmeninio arch. nuotr.
Vaidotas Visockas išvyko į užsienį ir dingo be žinios.

Lietuvos socialiniuose tinkluose žaibiškai plinta šeimos pagalbos šauksmas. Be žinios dingo jaunas vyras, kuris artimiesiems netikėtai prasitarė, kad išvyksta į užsienį.

Pasak artimųjų, Vaidotas Visockas dar praėjusių metų lapkričio pabaigoje artimiesiems pranešė, kad išvyksta iš šalies. Su vyru artimieji negali susisiekti nuo gruodžio 10 d. Ryšys nutrūko ir nepavyksta susisiekti iki šiol.
Turimais duomenimis, vyras išvyko į užsienį, tačiau neaišku, į kurią šalį.
 
Vaidotas Visockas yra apie 178 cm ūgio, vidutinio kūno sudėjimo, trumpai kirptų vidutinio tamsumo plaukų, su trumpa barzdele. Vyras nešioja akinius.
 
„Prašau skirkite puse minutės ir pasidalinkite šia informacija, galbūt Jūsų draugai ar draugų draugai Vaidotą neseniai matė ar su juo bendravo.”, - socialiniame tinkle pagalbos prašo Sigita Debriškienė, Vaidoto sesuo.
 
Policijos pareigūnai prašo visuomenės pagalbos – asmenis, galinčius suteikti informaciją apie šio vyro buvimo vietą ar jį mačiusius, susisiekti su Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Vilniaus miesto šeštojo policijos komisariato Veiklos skyriaus vyresniąja tyrėja Jelena Adamovič, tel. (8 5) 271 9484, Operatyvaus valdymo skyriaus pareigūnais tel. (8 5) 271 7600 arba paskambinti bendruoju pagalbos telefonu 112.
 
Vaidotas Visockas. Policijos nuotr. Vaidotas Visockas. Policijos nuotr.
 
  

Žymos: Lietuva, paieška, dingo be žinios, Anglijos policija,

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Mama klausia dukters:
– Dukrele, o kur visos bandelės?
– Nežinau, bet daugiau taip nedarysiu...