Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, URM   |   2019-06-19

Lietuvos ir Japonijos mainų centro direktoriui įteikta „Lietuvos diplomatijos žvaigždė“

  
Lietuvos ir Japonijos mainų centro direktoriui įteikta „Lietuvos diplomatijos žvaigždė“
© urm

Birželio 18 dieną Lietuvos ambasadorius Japonijoje Gediminas Varvuolis įteikė garbės ženklą „Lietuvos diplomatijos žvaigždė“ Kenjiro Tamaki, Lietuvos ir Japonijos mainų centro (JLEC) direktoriui.

 
Įteikiant apdovanojimą dalyvavo Tojohašio miesto meras K. Sahara su delegacija, buvusi Japonijos ambasadorė Lietuvoje K. Shiraishi, daug JLEC narių ir kitų Lietuvos draugų.

K. Tamaki inicijavo JLEC įsteigimą 2011 metais ir nuo tada vadovauja šiai organizacijai, jungiančiai Japonijos verslo atstovus.

K. Tamaki veikla pastaraisiais metais svariai prisidėjo plėtojant Lietuvos ir Japonijos ekonominius ryšius, skatinant Lietuvos eksportą, garsinant Lietuvos vardą Japonijoje, pritraukiant turistus ir užmezgant mokslo ryšius.

Svarbios JLEC veiklos sritys yra Japonijos ir Lietuvos savivaldybių ryšių užmezgimas ir stiprinimas, pagalba organizuojant Lietuvos verslo delegacijų vizitus į Japoniją ir Japonijos – į Lietuvą, tarpininkavimas ieškant naujų verslo kontaktų, informacijos apie Lietuvą skleidimas Japonijos žiniasklaidoje ir socialiniuose tinkluose, pagalba Japonijoje rengiamose mugėse ir parodose pristatant Lietuvą, rengiant ir leidžiant japonų kalba Lietuvos eksportuotojų katalogus tarptautinėms parodoms.

Turėdama narių ir savanorių įvairiuose Japonijos miestuose, JLEC organizacija yra svarbi pagalbininkė ambasados veikloje tiek Tokijuje, tiek ir tolimesniuose Japonijos regionuose.
  

Žymos: Lietuva, Japonija, tarptautiniai ryšiai, mainai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Biologijos pamoka. Kviečiamas atsakinėti Petriukas.
– Kokio paukščio čia kiaušiniai?
– Nežinau.
– O čia?
– Taip pat nežinau.
– O čia?
– Neįsivaizduoju!
– Na, nieko nemoki, sėsk, du. Kokia pavardė?
Petriukas ir sako:
– Atpažink iš kiaušinių!