Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, urm   |   2019-09-14

Lietuvos ir Palestinos viceministrai aptarė situaciją regione ir tolesnį bendradarbiavimą

  
Lietuvos ir Palestinos viceministrai aptarė situaciją regione ir tolesnį bendradarbiavimą
© urm

Rugsėjo 13 dieną vyko užsienio reikalų viceministro Dariaus Skusevičiaus susitikimas su Palestinos užsienio reikalų viceministre Europos reikalams Amal Jadou.

Susitikimo metu buvo aptarta padėtis Artimųjų Rytų regione, Lietuvos ir Palestinos dvišalio bendradarbiavimo perspektyvos.
„Lietuva, kaip ir visos Europos Sąjungos valstybės narės, yra suinteresuota taikia ilgai trunkančio konflikto Artimuosiuose Rytuose baigtimi, tačiau tam būtina atnaujinti konstruktyvų dialogą tarp konflikto pusių“, – teigė viceministras D. Skusevičius.
 
Didelis dėmesys buvo skirtas vystomojo bendradarbiavimo klausimams. Rugsėjį pradėtas įgyvendinti pirmasis ES Dvynių programos projektas Jeriche, kuriuo bus siekiama gerinti muitinės administruojamų mokesčių surinkimą ir sienų kirtimo kontrolę.
 
Nuo 2009 metų Lietuva įgyvendino dešimt vystomojo bendradarbiavimo projektų Palestinoje. Viceministrės Amal Jadou vizito Vilniuje metu vyko dvišalės politinės konsultacijos ir susitikimas su Seimo nariais.
 
Ji taip pat lankėsi Kaune, susitiko su Kauno meru, Kauno pramonės, prekybos ir amatų rūmų atstovais, Lietuvos verslo moterų tinklu.
Viceministrė skaitė paskaitą Vytauto Didžiojo universitete. Paskutinį kartą Amal Jadou Lietuvoje lankėsi 2016 metais.
  

Žymos: Lietuva, Palestina, ES, tarptautiniai santykiai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Naujausia dieta: „Visą savaitę reikia valgyti tik raugintus kopūstus, pupeles ir gerti rūgpienį. Ir kaip kris svoris, girdės jūsų kaimynai!“