Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2016-07-14

Lietuvos politikas paprašė kolegų JK apsaugoti nuo smurto lietuvius

  
Lietuvos politikas paprašė kolegų JK apsaugoti nuo smurto lietuvius
© Pixabay.com
Anot V. Mazuronio, dabar akyliausiai JK reikia saugoti lietuvių vaikus.
Lietuvos ambasadorė Jungtinėje Karalystė Asta Skaisgirytė žurnalistams teigė žinanti apie dešimt išpuolių dėl kurių policija yra pradėjusi tyrimus.

Darbo partijos pirmininkas, Europos Parlamento narys Valentinas Mazuronis kreipėsi į D. Britanijos vidaus reikalų sekretorę Amber Rudd prašydamas užtikrinti šalyje gyvenančių lietuvių saugumą.

„Reaguodamas į susidariusią situaciją Didžiojoje Britanijoje, kuomet po įvykusio referendumo dėl Jungtinės Karalystės išstojimo iš Europos Sąjungos šalyje padaugėjo rasine ir etnine neapykanta grįstų nusikaltimų skaičius, kreipiausi į naująją Didžiosios Britanijos vidaus reikalų sekretorę Amber Rudd, prašydamas užtikrinti ten gyvenančių mūsų tautiečių saugumą. Po vadinamojo „Brexit“, neapykantos nusikaltimų skaičius smarkiai išaugo. Tokie išpuoliai turi būti sustabdyti ir šiai problemai reikia skirti didelį dėmesį, o smurtinio elgesio toleruoti negalima.“, - išplatintame pranešime rašė politikas.
Naujausiais duomenimis, lyginant su praėjusių metų tuo pačiu laikotarpiu neapykantos nusikaltimų skaičius Didžiojoje Britanijoje šoktelėjo vos ne dvigubai – 42 proc. Didžiausią nerimą kelia padidėjęs smurtinių nusikaltimų skaičius prieš imigrantų vaikus
 
„Ypač daug dėmesio reikia skirti vaikams ir jų saugumui. Būtina pasirūpinti, kad mokymosi įstaigose prieš juos nebūtų vykdomų etnine ir rasine neapykanta grįstų bei kitokių išpuolių. Neabejoju, kad tuo suinteresuota ne tik Lietuva, bet ir Didžioji Britanija“, - įsitikinęs V. Mazuronis.
 
Lietuvos ambasadorė Jungtinėje Karalystė Asta Skaisgirytė žurnalistams teigė žinanti apie dešimt išpuolių dėl kurių policija yra pradėjusi tyrimus.
 
„Tiesa“ primena, kad šią savaitę į teisėsaugą kreipėsi Rytų Anglijoje gyvenanti lietuvė Laura Gudauskienė. Moteris buvo užpulta agresyvaus brito, kai užsuko į Mičo miesto paštą atsiimti siuntinio. Lietuvė pasakojo, kad vyriškis iš pradžių užsipuolė eilėje stovėjusį lenką, o vėliau agresiją nukreipė prieš L. Gudauskienę.
 
 
  

Žymos: Vaikai, Smurtas, išpuoliai , Valentinas Mazuronis, brexit

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Dvi pankės kalbasi:
– Žiūrėk, prasidūriau antrą skylę nosyje!
– Ir kaip, dabar geriau užuodi?