Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   BNS   |   2018-07-16

Londone įkurtas lietuvių startuolis gavo el. pinigų licenciją

  
Londone įkurtas lietuvių startuolis gavo el. pinigų licenciją
© Flickr nuotr.
„TransferGo“ būstinė yra įsikūrusi Londone, tačiau didžioji dalis darbuotojų dirba Vilniuje.

Lietuvių Didžiojoje Britanijoje įkurtas tarptautinių finansinių perlaidų startuolis „TransferGo“ gavo elektroninių pinigų licenciją Lietuvoje.

Lietuvos bankas pranešė įmonei išdavęs tokią licenciją. Nurodoma, kad įmonė teiks el. pinigų leidimo ir išpirkimo, kredito pervedimo ir pinigų perlaidų paslaugas.
Vienintelė „TransferGo Lithuania“ akcininkė yra Jungtinės Karalystės „TransferGo Holdings“, taip pat valdanti mokėjimo įstaigą „TransferGo“.
 
Bendrovė „TransferGo Lithuania“ Registrų centre įregistruota praėjusią savaitę, jos įstatinis kapitalas siekia 450 tūkst. eurų.
 
Apie tai, kad „TransferGo“ siekia el. pinigų licencijos Lietuvoje įmonė pranešė pernai rugpjūtį. Tuomet teigta, kad įmonė galės teikti paslaugas visose Europos Sąjungos (ES) šalyse.
 
Iki šiol „TransferGo“ veiklą prižiūrėjo Jungtinės Karalystės finansinių paslaugų priežiūros tarnyba, o licencija leido bendrovei atlikti tik tarptautinius finansinius pervedimus.
 
„TransferGo“ būstinė yra įsikūrusi Londone, tačiau didžioji dalis darbuotojų dirba Vilniuje. Nemaža dalis klientų yra lietuviai, gyvenantys Jungtinėje Karalystėje, Lietuvoje ar kitose ES šalyse.
 
Bendrovė veikia 45 šalyse ir turi per 250 tūkst. registruotų klientų, joje dirba apie 100. Per metus per jos platformą persiunčiama apie 400 mln. JAV dolerių.
 
  

Žymos: Verslas, TransferGo, Startuolis

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Girtas žmogus bando užsėsti ant arklio, tačiau jam vis nesiseka. Tada jis pradeda prašyti pagalbos visų šventųjų iš eilės:
– Šventas Petrai, padėk! Šventas Mykolai, padėk! Šventas Grigorijau, padėk!
Pagaliau, sukaupęs visas jėgas, jis dar kartą bando, tačiau persistengia ir perskrenda į kitą arklio pusę.
– Ramiau, ramiau! –sušunka jis. – Ne visi iš karto!