Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2019-02-05

Londono slaugos namuose – grubūs priešgaisrinės saugos pažeidimai

  
Londono slaugos namuose – grubūs priešgaisrinės saugos pažeidimai
© Pixabay.com


Londono ugniagesiai praneša, kad atlikus vieną didžiausių ir svarbiausių priešgaisrinės saugos patikrinimų senelių slaugos namuose, daugumoje jų aptikti grubūs pažeidimai.

Ugniagesiai patikrino 117 slaugos namų, įsikūrusių Londone. Daugiau nei pusėje jų privaloma atlikti priegaisrinės saugos užtikrinimo patobulinimus, norint nuo nelaimių apsaugoti pačius pažeidžiamiausius gyventojus.
Viena svarbiausių rekomendacijų – slaugos namuose turėti kvalifikuotą asmenį, kuris galėtų surengti priegaisrinės saugos apmokymus.
 
Šis auditas buvo surengtas siekiant išvengti tragedijų, tokių kaip 2004-aisiais Glazge kilęs gaisras, kurio metu žuvo 14 žmonių. Atlikus tyrimus paaiškėjo, kad šios nelaimės buvo galima išvengti sukūrus tinkamą priešgaisrinės saugos planą, apmokius gyventojus, kaip elgtis kilus gaisrui. 
 
Ugniegesiai-gelbėtojai, pamatę audito rezultatus, išreiškė susirūpinimą slaugos namuose gyvenančių asmenų saugumu ir namų atstovus skatina kuo greičiau atlikti gyventojų apmokymus, kaip elgtis su ugnimi, atnaujinti evakuacijos planus, apmokyti darbuotojus.
 
„Norint užtikrinti gyventojų saugumą namuose, privalu žinoti ir suprasti, kaip plinta ugnis, kaip ji gali įsiplieksti. Juk neleistumėte, kad nepakankamai kvalifikuotas chirurgas darytų jums operaciją, tad ir priešgaisrinius apmokymus privalo atlikti tik apie tai suprantantys asmenys“, – sakė Danas Daly, Londono ugniagesių brigados atstovas.
 
  

Žymos: Londonas, ugniagesiai, priešgaisrinė sauga, slaugos namai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Petriukas įkrito į balą. Mama barasi:
– Kaip tu galėjai, kodėl tu toks išsiblaškęs! Ir dar vilkėdamas naują kostiumą!
– Mamyte, taip greitai viskas įvyko, kad aš nespėjau jo nusivilkti!