Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

mirror.co.uk, Tiesa.com   |   2019-02-17

Lorena Bobbitt: mama, iškastravusi savo miegantį vyrą papasakojo, kaip atskleidė septynerių metų dukrai, kas nutiko

  
Lorena Bobbitt: mama, iškastravusi savo miegantį vyrą papasakojo, kaip atskleidė septynerių metų dukrai, kas nutiko
© twitter nuotrauka

Lorena Bobbitt teigė, kad jos vyras Johnas ją mušė ir prievartavo metų metus. Ji pasakoja, kad kartą, kai vyras ją išprievartavo, eidama į virtuvę puodelio vandens pamatė peilį ir, grįžusi į miegamąjį juo nupjovė savo skriaudėjo pasididžiavimą.


Teisme vyras neigė kėlęs ranką prieš moterį, sakė, esą, jis pasakęs jai, kad rengiasi ją palikti, o įniršio apimta moteris nusprendė taip vyrui atsilyginti. Lorena pasakoja įvykio nepamenanti, esą buvusi „zombio būsenos”.
 
Ji teigia, kad atmintis grįžta tik tada, kai įsėdusi į mašiną suprato, kad negali vairuoti, nes vienoje rankoje laiko peilį, o kitoje - vyro lytinį organą. Ji pasakoja tada vyro kūno dalį išmetusi pro langą į pakelės žoles, vėliau vietos policija organą ten ir rado ir atgabeno į nuovadą kaip įkaltį, maišelyje skirtame dešrainiams.
 
Praėjus 25-iems metams nuo įvykio Lorena pasakojo apie garsųjį teismą dokumentinio filmo kūrėjams. Ji atskleidė, kaip jos naujasis vyras gyvena žinodamas, ką ji padarė bei kaip paaiškino septynmetei dukrytei, kodėl yra įžymi. Dienraščiui the Times ji sakė: „Žinoma, nebuvo jokio anatominio paaiškinimo.
 
Tiesiog sakiau, kad mamytė buvo susituokusi su tokiu vyru, kuris ją skriaudė, todėl mamytė jam įpjovė”. Naujas Lorenos vyras Deividas teigia nesijaučiantis įbaugintas.
 
Lorena Bobbitt siekia atidaryti pagalbos liniją nuo smurto namuose nukentėjusioms moterims. Tuo tarpu jos buvęs vyras Johnas bandė išnaudoti šlovę kurdamas roko muzikos grupę „The Severed Parts” (liet. Nukirstosios dalys). Deja, grupė neišpopuliarėjo.
  

Žymos: Teismas, Santykiai, Jis ir Ji, Lorena Bobbitt

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Viename prekybos centre močiutė prie žuvies skyriaus apžiūrinėja akvariumą su gyvomis žuvimis.
– Ar šviežios? – klausia pardavėjos.
– Žinoma, močiute, taigi matote, kad juda...
– Aš irgi dar judu, – atšovė močiutė.