Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com inf.   |   2012-05-02

Medikai kovoja dėl meningokokine infekcija užsikrėtusio kūdikio gyvybės

  
Medikai kovoja dėl meningokokine infekcija užsikrėtusio kūdikio gyvybės Meningokokine infekcija dažniausiai susrega vaikai.

Kauno medikai antradienį kovojo dėl išvakarėse pas juos iš Šiaulių atvežto meningokokine infekcija užsikrėtusio šešių mėnesių berniuko gyvybės. Pusės metų kūdikis į Šiaulių ligoninės Moters ir vaiko klinikos Priėmimo skyrių greitosios medicinos pagalbos automobiliu buvo atvežtas pirmadienį, rašo „Lietuvos rytas“.

Mažylį apžiūrėję medikai diagnozavo meningokokinę infekciją. Greitąją pagalbą berniuko motina iškvietė pastebėjusi išbertą sūnaus kūną.
Šiaulių ligoninės Intensyviosios terapijos skyriaus vedėjas Valerijus Lapšinas sakė, kad mažasis pacientas buvo ištiktas šoko, o visas jo kūnas – išbertas meningokokinei infekcijai būdingu hemoraginiu bėrimu. Susirgęs pusės metų amžiaus kūdikis – pirmas meningokokinės infekcijos atvejis Šiauliuose šį pavasarį.
 
Šiemet meningokokinė infekcija Lietuvoje jau nusinešė 2 gyvybes. Lietuvoje meningokokinė infekcija pernai diagnozuota 76 asmenims, iš jų 46 nepilnamečiams. Mirė 7 asmenys. Keturi iš jų – Vilniuje.
 

  

Žymos: Liga, Šiauliai, Kaunas, Kūdikis

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Iš supermamų forumo: „Visą naktį verkiau. Patarkite – kodėl?“