Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2017-02-27

Mirė dar viena tėvų smurto auka (atnaujinta)

  
Mirė dar viena tėvų smurto auka (atnaujinta)
© Pixabay.com
Mama neigia naudojusi smurtą prieš vaiką ir tvirtina, kad jos dukra turėjo sveikatos problemų.
17-emetė mama yra sulaikyta, tačiau įtariamoji kaltinimus neigia.

Smurtas prieš vaikus Lietuvoje nesiliauja. Naktį iš sekmadienio į pirmadienį į medikų rankas pateko vos 7 mėnesių mergytė.

Medikų teigimu, jai buvo išsiliejęs kraujas į smegenis, o po kelių parų intensyviosios terapijos skyriuje buvo konstatuota ir smegenų mirtis.
Pagal galiojančią tvarką, mergaitės gyvybę aparatai palaikys dar 48 valandas.  
 
Medikai į pareigūnus kreipėsi pastebėję ant vaiko kūno smurto ženklus. 17-emetė mama yra sulaikyta, tačiau įtariamoji kaltinimus neigia. 
 
Kaip pranešė žiniasklaida, jauna mama gyveno nuomotame bute su 24-erių metų draugu. Jam kol kas jokie įtarimai nepareikšti.
 
Mama teigė, kad vaikas sveikatos problemų turėjo nuo gimimo, kartais ji pradėdavo dusti. Būtent tokiam priepoliui prasidėjus naktį ir buvo iškviesti medikai.
 
Medikų teigimu, vaikas arba buvo smarkiai supurtytas arba patyrė sutrenkimą. 
 
 
  

Žymos: Šiauliai, Vaikas, mama, smurtas prieš vaiką, mergytė

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Daugybę šimtmečių turistus masinanti Italija, praleidus joje beveik pusę metų, parodo visai kitokį savo veidą – ne fasadinį, skirtą apgauti tuos, kurie ateina ir išeina, bet tą tikrąjį – raukšlėtą, nugairintą kaitrios pietų saulės, dažnai išspaudžiantį grėsmingų mimikų. Kai išmoksti jas skaityti, mintyse dėliojasi taisyklės, dažniausiai stipriai prasilenkiančios su lietuvių logika.