Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Pagal Melodija ir Lrytas info.   |   2010-02-24

Mirė grupės „Vairas“ lyderis

  
Mirė grupės „Vairas“ lyderis

Trečiadienį užgeso grupės „Vairas“ lyderio Edmondo Čivinsko gyvybė. 49 metų vyrą palaužė hepatitas B – liga suardė vyro kepenis. Prieš savaitę jį buvo ištikusi koma, iš kurios jis taip ir nepabudo.

Kad serga sunkia lėtine kepenų liga, E.Čivinskas sužinojo prieš ketverius metus.

Po 2006 metų kovo 11-ąją Šiauliuose vykusio koncerto dainininkui staiga pasidarė bloga. Tyrimus atlikę Klaipėdos medikai nustatė, kad muzikanto organizme yra hepatito B užkratas.

Tik artimiausiems bendražygiams apie pavojingą ligą papasakojęs E.Čivinskas įtarė, kad hepatito B virusas į organizmą pateko prieš du dešimtmečius perpilant kraują.

„Prieš išeidamas, E.Čivinskas parodė, kad šalies popmuzikantai yra vieningi,“ – sako dainininko bičiuliai ir bendražygiai.
Sužinoję apie nelaimę, ištikusią atlikėją, jo draugai muzikantai vieningai nusprendė, kad operatyviausias būdas jam padėti būtų paramos koncertai, kurių metų tiek klausytojai, tiek atlikėjai galėtų aukoti pinigų dainininko gydymui.
 
Vienas iš artimų jo draugų, grupės „Vairas“ klavišininkas Rolandas Janušas tada sakė, kad Edmondo nelaimė sukrėtė visus jo bičiulius. „Edmondas – labai nuotaikingas, tvirtas, optimizmu trykštantis žmogus, kuris gali šypsotis net sunkiausiomis gyvenimo aplinkybėmis,“ – sakė E.Čivinsko, grupėje dainavusio apie tris dešimtmečius, bendražygis.
 
Dainininko kolegos operatyviai surengė paramos koncertus įvairiuose šalies miestuose. Šią savaitę per koncertus, surengtus Mažeikiuose, Klaipėdoje ir Šiauliuose, klausytojai paaukojo per 30 tūkst. litų. Renginių metu scenoje stovėjo solidarumo su E.Čivinsku simbolis – raudonu kaspinu perrištas mikrofonas. Deja, jis tapo ir atsisveikinimo ženklu.
 
Pagal aukų sumą lyderiavo Mažeikiai, kuriuose jau keletą metų gyvena E.Čivinskas – čia surinkta 12 286 litų suma. Anot vieno iš paramos akcijos iniciatorių ir koncerto organizatoriaus dainininko Romo Dambrausko, klausytojai sunkiai tilpo į 730 vietų Mažeikių kultūros centro salę.
 
Šiauliečiai E.Čivinskui surinko apie 9 tūkst., klaipėdiečiai – 11 tūkst. litų. Anot muzikos prodiuserio Gintaro Bendžiaus, kuris drauge su renginių bendrove „Trys karaliai“ organizavo koncertą, sutraukusį per 1000 klaipėdiečių, jam pasibaigus, renginyje dalyvavę dainininkai suskaičiavo juos ir pasirašė protokolus, o kitą rytą lėšos pervestos į paramai skirtą sąskaitą.
 
Kam panaudoti žmonių paaukotus pinigus, spręs atlikėjo šeimos nariai ir artimiausi draugai.
 
  

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Daugybę šimtmečių turistus masinanti Italija, praleidus joje beveik pusę metų, parodo visai kitokį savo veidą – ne fasadinį, skirtą apgauti tuos, kurie ateina ir išeina, bet tą tikrąjį – raukšlėtą, nugairintą kaitrios pietų saulės, dažnai išspaudžiantį grėsmingų mimikų. Kai išmoksti jas skaityti, mintyse dėliojasi taisyklės, dažniausiai stipriai prasilenkiančios su lietuvių logika.