Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

tiesa.com   |   2013-10-15

Mitinge – pensininkų kirčiai valdžiai

  
Mitinge – pensininkų kirčiai valdžiai  Pensininkai reikalauja teisingumo ir prąšo sugrąžinti neteisėtai sumažintas pensijas.

Politikai deklaruoja, kad Lietuvos ekonomika atsigauna, tačiau šalies pensininkai sakoto nejaučiantys. Keli šimtai garbaus amžiaus žmonių mitingavo prie Seimo. Susirinkusieji reikalavo, kad būtų grąžinta tai, kas buvo atimta prasidėjus krizei.

 Mitingavę pensinio amžiaus žmonės laikė plakatus, kuriuose valdžia raginta nieko nedelsti ir atstatyti teisingumą – pirmiausia pasirūpinti vargingiausiai gyvenančiais žmonėmis. „Grąžinkite pensijas“, „Per anksti mus nurašėt“, „Neskriauskit pensininkų, grąžinkit, ką atėmėt“ – tokiais šūkiais mirguliavo susirinkusieji.
Žmonės piktinosi, kad valdininkų algos gerokai didesnės už vienas mažiausių pensijų visoje Europoje, o jau greitai jos ir vėl ūgtels. Daugiausiai uždirbantiems – net keliais tūkstančiais litų.
 
„Tiesa“ primena, kad senatvės pensijos, valdininkų algos, motinystės išmokos buvo sumažintos prasidėjus taupymo politikai. Konstitucinis teismas jau išaiškino, kad šis sprendimas buvo neteisėtas, tačiau, panašu, kad pirmiausia algos bus atstatytos valdininkams. Tuo tarpu pensininkai „gali ir palaukti“ - pagal priimtą sprendimą pensijos bus grąžintos ne vėliau kaip 2015-ųjų pradžioje.
 
  

Žymos: Įstatymai, Lietuvos politika,, Pensijos

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Lietuvio milijonieriaus dukra pažindina tėvą su nauju vaikinu. Tėvas:
– Butą turi?
Vaikinas:
– Jeigu dievas duos, tai bus ir butas…
– Mašiną turi?
– Duos dievas, bus ir mašina…
– O darbą bent turi?..
– Dievas duos – bus ir darbas.
Vakare dukra klausia tėvo:
– Tėti, tai kaip tau jis?
– Na, kvailokas, bet man patiko, kaip jis mane vadina!