Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   youtube.com   |   2015-01-21

Naujas virusinis video: užsieniečiai kalbantys lietuviškai

  
Naujas virusinis video: užsieniečiai kalbantys lietuviškai Skatindami draugus kalbėtis su jais lietuviškai, Muezo ir Klaudijo demonstravo savo lietuvių kalbos

Du užsieniečiai, Klaudijo iš Italijos ir Muezas iš Švedijos, prakalbo lietuviškai. Du jauni, Lietuvoje gyvenantys vyrai vaikštinėjo Neries pakrante ir kalbėjosi tarpusavyje. Su akcentu, kartais kliūdami ir sunkokai rinkdami lietuviškus žodžius norimai minčiai išreikšti, tačiau puikiai nusiteikę vyrai gera nuotaika užkrėtė ir kitus.

Žmonės noriai ir su šypsena žiūrėjo ir vis dar žiūri šį video vaizdo įrašų portale Youtube.com. Lietuviai taip pat negailėjo ir gerų bei padrąsinančių komentarų užsieniečiams, kurie stengiasi kalbėti lietuviškai.
Klaudijo ir Muezo nufilmuotame video ragino lietuvius su atvykėliais kalbėti savo gimtąją kalba. To paties jie prašo savo iš savo artimo draugų rato Lietuvoje bei darbe.
 
Klaudijo „skundėsi“, kad kolegos su juo kalbasi lietuviškai tik gerdami kavą, o visą dieną apie darbus jam tenka klabėtis ne lietuviškai, kaip jis norėtų, o angliškai. Lietuviškai kalbėtis jis norėtųsi ir namuose su savo drauge, kuri dažniausiai su mylimuoju bendrauja taip pat anglų kalba.
 
Tad tarsi skatindami savo draugus kalbėtis su jais lietuviškai, Muezo ir Klaudijo demonstruoja savo lietuvių kalbos žinias. Ar jo geros, įvertinkite pažiūrėję šį video, kuris tarsi virusas siaučia Lietuvoje.
 

  

Žymos: Migracija, Lietuvių kalba

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

1998-ieji. Lytinio švietimo pamoka. Mokytoja nedrąsiai pasakoja, mokiniai jos klausosi užgniaužę kvėpavimą.

2018-ieji. Lytinio švietimo pamoka. Vaikai drąsiai pasakoja, mokytoja jų klausosi užgniaužusi kvėpavimą.