Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2016-08-02

Neblaivi už vairo pagauta R. Jokubauskaitė grįžta į eterį

  
Neblaivi už vairo pagauta R. Jokubauskaitė grįžta į eterį
© Youtube.com
R. Jokubauskaitė “Sveikinimų koncertą” LRT eteryje ves po penkių mėnesių pertraukos.
Norėdama išvengti atsakomybės, R. Jokubauskaitė pareigūnams siūlė 500 eurų kyšį.

LRT laidos vedėjos Reginos Jokubauskaitės bausmė bent iš dalies sušvelninta. Už vairo neblaivi pagauta ir policininkams kyšį siūliusi LRT „Sveikinimų koncerto“ vedėja grįžta į eterį.

Į vedėjos kėdę daug metų televizijoje išdirbusi moteris po penkių mėnesių pertraukos grįš šį šeštadienį. Nuo kovo mėnesio „Sveikinimų koncertą“ vedė kita LRT darbuotoja Loreta Sungailienė.
Kaip portalui lrytas.lt sakė LRT atstovė spaudai Virginija Bunevičiūtė, R. Jokubauskaitė už savo klaidą sumokėjo pakankamai didelę kainą. „Regina yra profesionalė. Jai visuomet buvo svarbiausias darbas. Savo Golgotą ji jau praėjo“, - sakė V. Bunevičiūtė ir pridūrė, kad laidos vedėja iš ekranų buvo dingusi dėl ligos.
 
„Tiesa“ primena, kad R. Jokubauskaitė neblaivi prie vairo pareigūnams įkliuvo šių metų kovą. Jai nustatytas 2,08 primilės girtumas. Norėdama išvengti atsakomybės, R. Jokubauskaitė pareigūnams siūlė 500 eurų kyšį.
 
Teismas dvejiems metams atėmė teisę vairuoti ir nubaudė 600 eurų bauda. Byla dėl kyšio buvo nutraukta, kai už R. Jokubauskaitę laidavo jos dukra.
 
Po šio incidento LRT vadovai susilaikė nuo platesnių komentarų ir teigė, kad skubotų sprendimų nedarys. Vėliau vedėja savo kėdės „Sveikinimų koncerte“ visgi neteko.
 
Policija užfiksavo, kaip buvo sulaikyta R. Jokubauskaitė. 
 
  

Žymos: Regina Jokubauskaitė, LRT, Sveikinimų koncertas, TV vedėja

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Grįžo vyrukas iš Afrikos. Susitinka draugą, o tas ir klausia:
– Na, kaip džiunglės?
– Oi, buvo toks nuotykis! Einu per džiungles, tik žiūriu, gorila iššoka iš krūmų. Ėmiau bėgti, o ta vejasi. Įlipau į pirmą pasitaikiusią palmę, gorila bandė irgi lipti, bet nuslydo.
Draugelis klausia:
– O tu neišsigandai? Aš tai iš baimės būčiau į kelnes pridėjęs!
– O kaip tu manai, kodėl ji nuslydo?