Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   BNS   |   2017-11-28

Neblaivus gimnazijos direktorius kelyje užmušė moterį ir sužalojo jos sūnų

  
Neblaivus gimnazijos direktorius kelyje užmušė moterį ir sužalojo jos sūnų
© Pixabay nuotr.
Prie automobilio vairo rastas miegantis vienos Rokiškio rajono gimnazijos direktorius.
Prie automobilio vairo rastas miegantis vienos Rokiškio rajono gimnazijos direktorius Augutis Tymukas.

Rokiškio rajone pirmadienio vakarą mirtinai sužalota iš automobilio išlipusi vairuotoja, ją partrenkęs automobilis iš įvykio vietos pasišalino.

Jį suradus viduje rastas miegantis vyras bei keleivis, jie abu – neblaivūs. Pasak Policijos departamento, tai – dviejų Rokiškio rajono švietimo įstaigų direktoriai.
Avarija apie 17.45 val. įvyko kelyje Rokiškis-Čedasai, ties Maineivos kaimu. Iš šalikelėje sustojusio sugedusio automobilio „Renault Espace“ išlipusią 1972 metais gimusią vairuotoją kliudė ir mirtinai sužalojo pravažiuojantis nenustatytos markės automobilis, kuris iš įvykio vietos pasišalino. Mirtinai sužeista moteris nevilkėjo šviesą atspindinčios liemenės, nurodo policija.
 
Per avariją nukentėjo ir žuvusios moters sūnus, gimęs 1995 metais. Jis dėl nugaros bei dubens sužalojimų gydomas ligoninėje, pavojaus jo gyvybei nėra.
 
Į įvykio vietą pasiųstos gausios policijos pajėgos ir apie 19.20 val. Rokiškio rajone, prie Kamajų miestelio, rastas apgadintas automobilis, prie kurio vairo miegojo 1963 metais gimęs vyras, automobilyje taip pat buvo keleivis.
 
Vairuotojas nuvežtas į ligoninę, kur jam nustatytas vidutinis 1,87 prom. girtumas. Toks pats girtumas nustatytas ir automobilio keleiviui.
 
Tiriant įvykį paaiškėjo, kad prie automobilio vairo rastas miegantis vyras yra vienos iš Rokiškio rajono gimnazijų direktorius. Pareigūnai taip pat išsiaiškino, kad kartu su juo važiavo ir vienos Rokiškio rajono pagrindinės mokyklos direktorius.
 
Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovė Rasa Galkauskienė patvirtino, kad Rokiškio rajono Kamajų Antano Strazdo gimnazijos direktorių Augutį Tymuką, kuris, įtariama, vairuodamas neblaivus mirtinai sužalojo moterį, bus prašoma suimti.
Pasak R. Galkauskienės, gimnazijos direktorius sulaikytas 48 valandoms. Kol kas atlikta tik pirminė jo apklausa, nes jis buvo neblaivus.
 
Rokiškio rajono meras Antanas Vagonis BNS pirmadienio vakarą sakė, kad, jo žiniomis, su A. Tymuku automobilyje apgadintame automobilyje buvo Jūžintų Juozo Otto Širvydo pagrindinės mokyklos direktorius Eimutis Mališauskas. Pasak A. Vagonio, nors abiejų direktorių darbe buvo nustatyta šokių tokių pažeidimų, tačiau jam nebuvo žinoma apie jų polinkį piktnaudžiauti alkoholiu ar panašias aplinkybes. A. Tymukas yra Rokiškio rajono mokyklų vadovų asociacijos vadovas.
 
 
  

Žymos: Avarija, Lietuvos policija, girtas vairuotojas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Du alkani studentai sėdi kambaryje ir rūko. Vienas staiga klausia:
- Klausyk, nejauti? Kažkur šašlykais kvepia?!
- Kvaily, musę nuo cigaretės nusimk!