Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com/BNS   |   2017-05-02

Neringoje – atskiri pliažai tik vyrams

  
Neringoje – atskiri pliažai tik vyrams
© Erikas Ovčarenko/15min.lt/BNS
Nuo šiols atskiras zonas paplūdymyje turės ne tik moterys bei nudistai, bet ir vyrai.

Lietuvos pajūryje nuo seno populiarūs ir visiems puikiai žinomi moterų pliažai, prie kūrių vyrams artintis nevalia. Dabar atskiros zonos, kuriose galės degintis tik vyrai, atsiras Nidoje, Preiloje, Pervalkoje ir Juodkrantėje.

Kaip pranešė „Lietuvos žinios“, tokių priemonių kurorto politikai buvo priversti imtis įpareigota Lygių galimybių kontrolieriaus tarnybos.
Pastaroji gavo skundų, kad Neringoje yra moterims ir nudistams skirti pliažai, o vyrams skirtų zonų Neringoje nėra.
 
Tarnyba buvo gavusi vieno vyro skundą dėl galimo diskriminavimo lyties pagrindu, mat moterų pliažai pajūryje yra ties visomis keturiomis Neringos gyvenvietėmis.
 
Anot Nerignos savivaldybės administracijos direktoriaus Algimanto Vyšniausko, dalį dabartinių oficialių bendrųjų paplūdimių teks paaukoti nuogiems vyrams, nes norint sukurti naujas zonas laukiniuose pliažuose reikėtų keisti teritorijų planavimo dokumentus, o tai truktų ne vienus metus.
 
„Vykdome Lygių galimybių kontrolieriaus tarnybos nurodymus, nes priešingu atveju būtume paduoti į teismą. Manome, kad įrengus tokius pliažus problemų nekils, nes paplūdimiai Kuršių nerijoje nebūna tokie sausakimši, kaip Palangoje ar Šventojoje. Papildomų lėšų iš savivaldybės biudžeto irgi neprireiks“, - „Lietuvos žinioms" sakė jis.
 
 
  

Žymos: Baltijos jūra, Neringa, Moterys, Nida, Paplūdymys, nudistai, Preila, Pervalka, vyrai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Niekas taip negadina taikinio, kaip šūvis.