Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2017-07-21

Norintiems sutaupyti – ekonomiški pasiūlymai internetiniuose pardavimų portaluose

  
Norintiems sutaupyti – ekonomiški pasiūlymai internetiniuose pardavimų portaluose Kylant kainoms – vis daugiau lietuvių taupo ir ieško ekonomiškų pasiūlymų.
Dauguma užsienyje gyvenančių respondentų teigė perkantys pigesnius pasiūlymus internetu prieš grįžtant į Lietuvą, o tam dažniausiai renkasi beta.lt arba grupinis.lt portalus.

Dauguma lietuvių emigrantų nesiskundžia mažu atlyginimu, tačiau grįžę į tėvynę ieško patogių, kokybiškų ir pigesnių poilsio, laisvalaikio ar grožio paslaugų. Internetinių pardavimų portalai stengiasi generuoti vartotojams kuo vertingesnius pasiūlymus, kuriuos galima lyginti tarpusavyje ir išsirinkti geriausiai atitinkančius pirkėjo lūkesčius. Šis apsipirkimo būdas smarkiai populiarėja, nes tai tampa puikiu būdu taupyti neišeinant iš namų.

Dauguma užsienyje gyvenančių respondentų teigė perkantys pigesnius pasiūlymus internetu prieš grįžtant į Lietuvą, o tam dažniausiai renkasi beta.lt arba grupinis.lt portalus.
„Man labiausiai patinka „Beta“ portalas dėl pasirinkimo gausos. Prieš važiuojant į Lietuvą, visada peržiūriu pasiūlymus atostogoms kurortuose, grožio paslaugas. Visada praverčia akcijos odontologinėms paslaugoms”, – kalbėjo respondentė E. Rokytė.
 
Minėtuose portaluose visi, norintys atostogas praleisti Lietuvoje, viešbučių Lietuvoje skiltyje gali surasti jiems geriausią sprendimą, siūlantį nuo vienos iki 7 nakvynių populiariausiuose Lietuvos kurortuose: Palangoje, Birštone, Druskininkuose ir daugelyje kitų. Pasiūlymai sudaryti iš įvairių paslaugų paketų, į kuriuos įskaičiuota ne tik nakvynė, bet ir įvairios paslaugos ar maitinimas. Būtent todėl, grįžtantys pasirenka atostogas planuotis naudodamiesi internetinių pardavimų portalais.
 
Kad viešnagė būtų kuo įdomesnė, vartotojai dažnai perka kelias paslaugas ir, planuodamiesi atostogas, kartu pasirenka įvairius laisvalaikio praleidimo būdus: vandens, oro pramogas (baidares, irklentes, šuolį su parašiutu). Ekonomiškos atostogos paverčia Lietuvą ne tik puikia poilsio oaze, bet ir širdžiai mielu kraštu.
 
Vizitas į Lietuvą gali tapti puikia proga nebrangiai pasitikrinti sveikatą ar pasirūpinti savo grožiu ir šypsena. Grožio kategorijoje galima rasti kasdienes ir net egzotiškas grožio procedūras. Svarbu tai, kad dėl didelio konkurencingumo paslaugų kainos nėra didelės, tačiau aukšta kokybė išlaikoma visuose grožio salonuose. Grožio paslaugų asortimentas susideda iš masažų, SPA, veido ir lieknėjimo procedūrų, manikiūro, plaukų priežiūros paslaugų.
BETA MEDIA – tai įmonė, valdanti du elektroninių pirkimų portalus ir kas mėnesį sulaukianti daugiau nei pusės milijono unikalių vartotojų srauto. Čia galima įsigyti įvairių paslaugų ir prekių ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Įvairūs pasiūlymai tinka ne tik trumpam vizitui į Lietuvą, bet gali būti ir puiki dovana Lietuvoje likusiems artimiesiems.
 
 
 
  

Žymos: Sveikata, Medicina, grupinis.lt, beta.lt

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Kompiuterių parduotuvėje personalas keičia nešiojamų kompiuterių kainas iš 4000 LTL į 2000 LTL. Pro šalį praeidamas žmogelis domisi:
– Sakykit, o kodėl jie taip atpigo?
– Taigi va, Kalėdinės akcijos baigėsi.