Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2017-11-02

Nuo teisingumo nepasislėpsi: lietuvis užsienyje rastas po daugelio metų

  
Nuo teisingumo nepasislėpsi: lietuvis užsienyje rastas po daugelio metų
© Flickr nuotr.
Vyras sėkmingai slapstėsi 16 metų, tačiau buvo sulaikytas.
Vyras Prancūzijoje prisistatė svetima pavarde, naudojosi kito asmens tapatybės dokumentais

Ketvirtadienį Lietuvos policija pranešė, kad sulaikytas nužudymu įtariamas lietuvis, kuris nuo atsakomybės pasislėpė užsienyje ir ten sėkmingai slapstėsi ilgiau nei 15 metų.

Klaipėdos apskr. VPK Kriminalinės policijos sunkių nusikaltimų tyrimo valdybos pareigūnai su Lietuvos kriminalinės policijos biuro Tarptautinių ryšių pareigūnais ir Prancūzijos policijos pareigūnais įvykdė sėkmingą  operaciją: Prancūzijoje, Cahors mieste, buvo sulaikytas nuo 2001 metų slapstęsis Plungės gyventojas M. G.
Vyras kaltinamas sunkiu nusikaltimu – tyčiniu nužudymu sunkinančiomis aplinkybėmis. 2000 metais M. G. pažeidė paskirtą  kardomąją priemonę, namų areštą, neatvyko į teismo posėdį ir išvyko į užsienį, todėl Teismas paskelbė jo paiešką, o Generalinei prokuratūrai išdavus Europos arešto orderį, paskelbta tarptautinė paieška.
 
Po ilgalaikio tyrimo buvo nustatyta, kad M.G. slapstosi Prancūzijoje, prisistato svetima pavarde, naudojasi kito asmens tapatybės dokumentais. Bendradarbiaujant su Lietuvos kriminalinės policijos biuro Tarptautinių ryšių pareigūnais ir Prancūzijos policijos pareigūnais pavyko nustatyti tikslią asmens slapstymosi vietą ir ieškotą vyrą sulaikyti.
 
Ketvirtadienį M. G. pagal LR Europos arešto orderį buvo išduotas Prancūzijos ir konvojuotas į Vilniaus oro uostą.
  

Žymos: Prancūzija, Nužudymas, paieška, įtariamasis

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Įbėga į šarvojimo salę nuplukęs žmogus. Staiga prilekia prie karsto, paslapčiomis kažką pakiša velioniui po kojomis, atsistoja šalia ir stovi. Po kurio laiko prieina prie jo vienas iš mirusiojo artimųjų ir klausia:
- Ką tu ten pakišai?
- Neradau kur nupirkti gėlių, tai bent šokoladuką nupirkau.