Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2015-06-30

Nužudymu įtarti lietuviai iš Švedijos grįžo namo

  
Nužudymu įtarti lietuviai iš Švedijos grįžo namo
© Facebook.com
Sutuoktinius išskyrė kalėjimas: Nerijus Bilevičius vis dar suimtas, o jo žmona Irina jau laisvėje.
A.Bilevičius ir jo brolio žmona Irina išvyko į Lietuvą. Jiems Švedijos teismas tokį leidimą suteikė.

Trijų lietuvių, kurie kaltinti jaunos švedės Lisos Holms nužudymu, tyrimas pakrypo netikėta linkme. Du broliai Aivaras (31 m.) ir Nerijus (35 m.) Bilevičiai ir jo žmona Irina buvo suimti praėjus kelioms savaitėms po to jaunos švedės Lisos Holms nužudymo.

Iš karto po suėmimo sunkiausi kaltinimai prislėgė jaunesnio brolio Aivaro pečius – jis buvo įtariamas nužudymu, o vyresnis brolis Nerijus – bendradarbiavimu, jo žmona – nusikaltimo slėpimu.
Birželio viduryje sulaikyti lietuviai teisme savo kaltę neigė, o jų artimieji Lietuvoje – tikėjo ir tiki nekaltumu. Panašu, kad tiek įrodymų, kiek tikėjosi nepavyko surinkti ir švedų teisėsaugos pareigūnams.
 
Birželio viduryje teismas paleido vyresnio brolio Nerijaus žmoną Iriną, o šią savaitę ir jaunesnįjį – Aivarą. Nors iš pradžių jis buvo įtariamas sunkiu nusikaltimu, dabar tie įtarimai permesti 35-erių N. Bilevičiui.
 
A.Bilevičius ir jo brolio žmona Irina išvyko į Lietuvą. Jiems Švedijos teismas tokį leidimą suteikė. Pareigūnų teigimu, jeigu ateityje iškils būtinybė šiuos lietuvius apklausti arba vėl sulaikyti, jie kreipsis į Lietuvą – Europos Sąjungos (ES) narę ir žmonės bus išduoti remiantis tarptautinėmis sutartimis.
 
„Tiesa“ primena, kad L. Holms buvo nužudyta birželio 7-ąją. Ji baigė darbą kavinėje, užrakino ją ir parašė tėvams žinutę, kad motoroleriu važiuos namo. Dukros pasitikti išėjęs tėtis jos asmeninius daiktus rado netoli darbo vietos. Po valandos savarankiškų paieškų šeima kreipėsi į policiją. Buvo sutelktos milžiniškos savanorių pajėgos.
 
Kūnas buvo rastas netoli L. Holms darbovietės. Šalia gyveno ir lietuviai, kurie Švedijoje dirbo statybininkais.
 
Dingusios merginos Švedijos policija nesėkmingai ieškojo keturias dienas. Postūmis tyrime įvyko po to, kai pareigūnai aptiko jos mobilųjį telefoną, o vėliau, kaip įtariama, ir nusikaltimo vietą.
 
 
  

Žymos: Švedija, Kalėjimas, Nužudymas, Holms, Bilevičiai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Policininkas sustabdo greitį viršijusį vairuotoją. Išrašo baudą, duoda vairuotojui kvitą ir sako:
– Šį kvitą išsaugokite.
– O kam man jis?
– Kai surinksite dvylika tokių kvitų, galėsite gauti dviratį.