Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

mirror.co.uk, bbc.co.uk, Tiesa.com   |   2019-02-23

Paaiškėjo šešiametę Aleshą MacPhail išprievartavusio ir nužudžiusio vaikino tapatybė: CCTV įrašą, tapusį esminiu įkalčiu, teismui parūpino jo paties mama

  
Paaiškėjo šešiametę Aleshą MacPhail išprievartavusio ir nužudžiusio vaikino tapatybė: CCTV įrašą, tapusį esminiu įkalčiu, teismui parūpino jo paties mama
© facebook nuotrauka

Šešiolikmečio Aarono Campbello vardas tyrimo metu skelbiamas nebuvo, tačiau teismui paskyrus nuosprendį teisėjas panaikino teismo nutartį laikyti nepilnamečio vaikino vardą paslaptyje.

A. Campbello advokatas prašė teismo to nedaryti, nes, pasak jo, už šešiametės išprievartavimą ir nužudymą vaikinas bus medžiojamas ir jo, kaip žudiko, tapatybės atskleidimas sukels pavojų jo gyvybei.
 
Advokatas Brian McConnachie teigia, kad Aaronas Campbellas anksčiau žalojosi, kentėjo nuo nerimo priepuolių, depresijos, prieš pat Aleshos MacPhail nužudymą buvo tirtas dėl ADHD.
 
Advokatas teigė, kad vaikinas sulaukė jį nužudyti grasinusių žinučių.
 
Lordas Matthews sakė, kad manyti, kad Polmont Jaunimo kalėjime (Polmont Young Offenders' prison) jo nusikaltimo pobūdis dar vis išlikęs paslaptimi - naivu. B. McConnachie teigė, kad jei jo vardas ir nuotrauka bus paviešinti, įkalinimo įstaigoje vaikinas bus užpultas.
Vis dėlto, teismas šio prašymo, atsižvelgdamas į nusikaltimo pobūdį, nepatenkino.
 
Esmine bylos dalimi tapęs CCTV apsaugos kamerų įrašas iš A. Campbello namų policijai buvo pateiktas jo paties motinos - medžiagoje užfiksuoti savo pėdsakus dangstyti bandančio vaikino veiksmai.
 
 
Teigiama, kad Aaronas Campbellas mokykloje buvo mėgstamas, turėjo daug draugų, nekėlė rūpesčių. Platformoje YouTube turėjo kanalą, kuriame dalinosi šokinėjimo ant batuto paslaptimis.
 
  

Žymos: Išprievartavimas, teismas , Žudikas, Alesha MacPhail

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Naktį žmogelio mašinoje suveikia signalizacija. Išlekia jis tik su šlepetėmis ir chalatu į kiemą, o ten prie jo automobilio stovi trys žaliūkai su treningais. Vienas sako:

– Šaunuolis, greitai raktelius atnešei.