Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

2019-07-29

Paauglę sumušęs Jurbarko politikės sūnus atsikratė elektrinės apykojės

  
Paauglę sumušęs Jurbarko politikės sūnus atsikratė elektrinės apykojės
© Facebook
Sunkiai paauglę sužalojusio vaikino kova

Septyniolikmetę merginą sumušęs ir, kaip manoma, išžaginti bandęs Jurbarko politikės sūnus nebenešios elektroninės apykojės, kurią iki šiol teko nešioti, – pirmadienį Tauragės apylinkės teismo Tauragės rūmai nutarė, kad įtariamajam užtenka ir kitų kardomųjų priemonių, buvimo vietą atskleisti leidžianti apykojė nėra būtina.

Penktadienį ikiteisminį tyrimą kuruojanti prokurorė prašė pratęsti sankciją leisti stebėti įtariamojo paauglio buvimo vietą naudojant elektroninę apykoję, tačiau šį prašymą išnagrinėjusi teisėja atmetė jį. Anot Tauragės apylinkės teismo Tauragės rūmų atstovo Mindaugo Radvilos, tai nereiškia, kad paaugliui bus taikomos lengvesnės kardomosios priemonės, mat jo laisvė išlieka apribota – tėvų globai atiduotas nepilnametis negali ilgesniam laikui išvykti iš gyvenamosios vietos.
„Teismas, susipažinęs su ikiteisminio tyrimo medžiaga, nustatė, kad yra atlikti visi neatidėliotini ikiteisminio tyrimo veiksmai, dėl kurių anksčiau buvo taikyta minėtoji kardomoji priemonė. Be to, teismas atkreipė dėmesį, kad jaunuoliui paskirtos kitos dvi švelnesnės kardomosios priemonės. Vaikinas mokosi, gyvena su tėvais, yra jų išlaikomas, kviečiamas atvyksta pas ikiteisminio tyrimo pareigūnus bei dalyvauja atliekamuose ikiteisminio tyrimo veiksmuose, todėl nėra pagrindo manyti, kad jis ateityje trukdys ikiteisminiam tyrimui“, – skelbiama oficialioje teismo svetainėje.
 
Ypatingo visuomenės dėmesio sulaukęs nusikaltimas buvo įvykdytas gegužės 25 d. Tauragės rajone esančioje kaimo turizmo sodyboje surengtame klasės vakarėlyje – septyniolikmetė mergina buvo stipriai sumušta, jai buvo sulaužytas žandikaulis ir išmušti 6 dantys, sužalota trachėja, sukrėstos smegenys. Mokslo metų pabaigą šventusi paauglė galiausiai atsidūrė reanimacijoje, jos artimieji per feisbuką kreipėsi į visuomenę, prašydami pagalbos.
 
Greitai paaiškėjo, kad moksleivė buvo sumušta Jurbarko politikės sūnaus, kuriam vėliau nustatytas 1,12 prom. girtumas – vakarėlio dalyviai nepilnametį vaikiną, kurio amžius saugo smurtautoją nuo pavardės ir vardo atskleidimo, užtiko jau besiruošiantį išniekinti merginą.
 
Vaikinas, kurio abu tėvai priklauso Darbo partijai, o motina dirba Jurbarko savivaldybėje, buvo suimtas, tačiau po kurio laiko paleistas.
Sunkūs paauglės sužalojimai nestebina, žinant, kad prieš ją ranką pakėlė tituluotas kovos menų žinovas, iškovojęs ringe ne vieną pergalę. Į teisėsaugos akiratį patekęs vaikinas treniravosi Jurbarko kovos menų klube „Pantera“.
 
Septyniolikmetis jau keletą metų dalyvavo įvairiuose turnyruose, jo pasirodymų įrašų, kuriuose paauglys demonstruoja gerą kovinį pasiruošimą, galima rasti virtualioje erdvėje.
 
Sužalota paauglė penktadienį taip pat buvo apklausta, tačiau mergina, anot advokato Mindaugo Vasiliausko, jau iškart po nusikaltimo įvardijo savo skriaudėją.
  

Žymos: Teismas, Jurbarkas, Jurbarko politikės sūnus,

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Vilkas nusipirko karvę, o kiškis laikrodį. Bet vilkas nemokėjo karvės melžti, o kiškis nepažino valandų. Vilkas pasityčiodamas paklausė kiškio:
– Kiek dabar valandų?
– Laikas melžti karvę, – atšovė kiškis.