Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2018-05-18

Pagrobta mažoji lietuvaitė surasta

  
Pagrobta mažoji lietuvaitė surasta
© pixabay nuotr.
Mergaitė buvo pagrobta praėjusį sekmadienį.
Motina atvyko į policiją ir pranešė, kur yra mergaitė

Savaitgalį Olandijoje iš globėjų pagrobta mažametė mergaitė atsirado sveika ir gyva, apie ją policijai pranešė pagrindinė įtariamoji – vaiko motina.

TIESA.com jau rašė apie tai, kad preėjusį sekmadienį Olandijoje, Maastrichto mieste įžūliai pagrobta 5 metukų lietuvaitė Deimantė Žąsytytė. Mergaitė gyveno su globėjų šeima, motinystės teisės iš biologinės jos motinos buvo atimtos.
 
Mergaitės mama buvo įvardinta kaip pagrindinė įtariamoji, paskelbus tarptautinę vaiko paiešką spėta, jog ji yra Lietuvoje.
 
Penktadienį Lietuvos policija išplatino pranešimą apie tai, kad mergaitė rasta.
 
„Olandijoje dingusi mergaitė atsirado. Vakar motina atvyko į Kauno policiją ir pranešė, kur yra mergaitė. Ją apžiūrėję Vaiko teisių apsaugos specialistai konstatavo, kad mergaitė sveika, gyvenimo sąlygos yra tinkamos.
 
Motina vakar buvo sulaikyta 48 val., šiandien teismas skyrė jai kardomąją priemonę - intensyvią priežiūrą 3 mėn. (t. y. motinai bus uždėta apykojė).
 
Visa informacija perduota Olandijos teisėsaugai.
 
 
Atsižvelgiant į tai, kad informacija susijusi su nepilnamete, o bylą nagrinėja kitos šalies pareigūnai, daugiau informacijos policija neteikia“, – rašoma gegužės 18-ąją išplatintame pranešime.
 
  

Žymos: Olandija, Vaiko pagrobimas, deimantė žąsytytė

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

– Brangusis, ką man pasiimti prie jūros, kad visi tiesiog išsižiotų mane pamatę?
– Rogutes.