Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2016-07-19

Palangos verslininkai šiemet vėl jaučiasi nuskriausti

  
Palangos verslininkai šiemet vėl jaučiasi nuskriausti
© Wikimedia.org
Palangos verslininkai tvirtina, kad šiemet nuomos kainos 20-30 proc. mažesnės nei pernai.
Be to verslininkai įsitikinę, kad Palangai kenkia ir nuolatiniai, bet nepagrįsti, lietuvių skundai dėl kainų ir nekokybiško poilsio.

Palangos verslininkai dėl prastos vasaros skundžiasi kasmet, bet šiemet, jų teigimu, vasara – pati blogiausia, kokią tik atsimena. Berods, labiausiai skundžiasi apgyvendinimo paslaugas teikiantys verslininkai.

Kaip skelbė portalas delfi.lt, labiausiai kainoms įtakos turi pasikeitusi geopolitinė situacija, euro įvedimas ir, žinoma, orai, kurie šiemet pajūrio kol kas nelepina.
Be to verslininkai įsitikinę, kad Palangai kenkia ir nuolatiniai, bet nepagrįsti, lietuvių skundai dėl kainų ir nekokybiško poilsio. Tautiečiai pastaruoju metu vis mieliau renkasi poilsį užsienio kurortuose. Latvijos pajūris taip pat susilaukia gerokai daugiau pagyrų, nei besidriekiantis Lietuvos pusėje.
 
Šie verslininkų skundai ne visiems sukėlė gailestį, socialiniuose tinkluose netyla diskusijos, apie tai, kada verslininkai liausis verkšlenti dėl prastos vasaros ir atidžiau pažvelgs į save.
 
Tokioms kalboms neliko abejingas ir alternatyvios muzikos atlikėjas Vidas Bareikis. Jis Palangos J. Basanavičiaus gatvėje nufilmavo dainos “Babkės” video klipą.
 
Atlikėjas portalui delfi.lt sakė ilgai galvos nesukęs dėl to, kurioje vietoje filmuos klipą. Jam ši vieta dainai “Babkės” pasirodė tinkamiausia, nes joje pilna žmonių “su pilnomis kišenėmis babkių”, tik vieni jas leidžia, kiti – ne.
Išgirsti V. Bareikio dainą ir pamatyti vaizdo klipą galite čia: 
 
 
Dėl sunkiai su eurais šiemet atsisveikinančių poilsiautojų dūsavo ir kuroroto verslininkai. Pernai jie manė, kad pirmieji metai po euro įvedimo bus sunkiausi, tačiau apsiriko. Šiemet žmonės kaip niekad atidžiai skaičiuoja ir neišlaidauja.
  

Žymos: Palanga, Orai, Skundai, euro įvedimas, Vidas Bareikis

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Viengungis visus darbus nudirba pats. Vedusį priverčia žmona.