Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2016-08-01

Parlamentaras įtaria, kad jį apvogė pareigūnai per kratą seime

  
Parlamentaras įtaria, kad jį apvogė pareigūnai per kratą seime
© Facebook.com
Petras Gražulis neigia, kad norėjo duoti kyšį.
Iš nuomojamo buto viešbutyje pareigūnai neva išsinešė pusė šiukšlių dėžės iš septynis pakelius koldūnų.

Korupcijos debesis pakibo virš dar vieno Seimo nario. Šį kartą kyšio ėmimu gali būti įtariamas „Tvarkos ir teisingumo“ partijos narys Petras Gražulis.

Praėjusią savaitę parlamentaro kabinete ir ko bute Seimo viešbutyje pareigūnai atliko kratas. Po jų, seimo narys pareiškė, kad buvo apvogtas. 
Anot P. Gražulio, iš kabineto Seime dingo kompiuterio procesorius ir 9 tūkst. eurų, o iš nuomojamo buto viešbutyje pareigūnai neva išsinešė pusė šiukšlių dėžės iš septynis pakelius koldūnų.
 
Būtent šie pusgaminiai, kuriuos gamina bendrovė „Judex“, ir įvėlė seimo narį į korupcijos skandalą.
Pareigūnai aiškinasi, ar jis nebandė daryti įtakos ir spaudimo valstybinėms institucijoms. Teigiama, kad P. Gražulis susitiko su Valstybinės Maisto ir veterinarijos inspekcijos vadovu Jonu Miliumi ir domėjosi, ar šis gali padėti tiriant „Judex“ gaminius.
 
Mat Rusijai įvedus blokadą buvo atlikti tyrimai ir „Judex“ gaminamuose koldūnuose rastos sveikatai pavojingos bakterijos. Gaminius buvo uždrausta eksportuoti į Rusiją. 
 
P. Gražulis tvirtino, kad „Judex“ reikalais jis domėjosi iš draugiškumo, o J. Miliui kyšio nedavė ir net nebandė duoti.
 
Anot Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) atstovės spaudai Ramunės Paukštienės, pareigūnai kratų metu pinigų nepaėmė. Pareigūnų veiksmus stebėjo parlamento darbuotojai, be to visi veiksmai užfiksuoti nufilmuotoje vaizdo medžiagoje, rašė portalas delfi.lt.
 
P. Gražulis dėl dingusių daiktų, o svarbiausiai – didelės sumos pinigų, – jau parašė pareiškimą policijai ir tikisi greitu metu išsiaiškinti, kur dingo jo pasigesti daiktai.
Seimo narys aiškino, kad darbo vietoje pinigus jam pasirodė laikyti saugiau, nes viešbutyje jau buvo ne viena vagystė. Tiesa, didelė suma nebuvo seife. Parlamentaras pinigų ryšulį buvo priklijavęs prie rašomojo stalčiaus dugno.
 
 
  

Žymos: Petras Gražulis, Tvarka ir Teisingumas, Specialiųjų tyrimų tarnyba, Seimas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Atėjo karalaitis į prancūzišką restoraną. Atnešė jam varlę. Ir vos tik jis prisilietė prie varlės lūpomis, ji pavirto nuostabia princese. Bučiavo, bučiavo karalaitis princesę, o ta nebeatsiverčia į varlę ir, ir tiek. Teko valgyti taip.