Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, urm   |   2019-09-11

Paryžiuje vykstančioje parodoje pristatoma lietuvių produkcija

  
Paryžiuje vykstančioje parodoje pristatoma lietuvių produkcija
© Ludo Segers

Rugsėjo 6 dieną Lietuvos ambasadorius Prancūzijoje Nerijus Aleksiejūnas aplankė Lietuvos įmones, dalyvaujančias rugsėjo 6–10 dienomis Paryžiuje vykstančioje namų interjero ir dizaino parodoje „Maison&Objet Paris 2019“.

„Versli Lietuva“ suvienijo devynias Lietuvos baldų dizaino įmones į bendrą stendą, kuris sulaukė didžiulio susidomėjimo iš Prancūzijos architektų, interjero dizainerių ir specializuotų baldų parduotuvių atstovų.
Susitikimuose su Lietuvos gamintojais ambasadorius pasidžiaugė Lietuvos įmonių aktyvumu dalyvaujant parodoje bei pastebėjo, kad Lietuvos įmonių stendų dizainas ir juose eksponuojama produkcija pritraukia pačius išrankiausius parodos dalyvius.
 
Pabrėžta, kad Prancūzija yra didžiulė ir itin perspektyvi rinka kokybiškai ir originaliai lietuviškai produkcijai ir kad ambasada yra pasirengusi pagelbėti Lietuvos gamintojams, siekiantiems patekti į šios šalies rinką.
 
Ambasadorius pakvietė šiųmetinėje parodoje eksponuojančias Lietuvos įmones rugsėjo 9 dieną apsilankyti ambasadoje ir aptarti bendradarbiavimo gaires bei perspektyvas.
 
Lietuvos įmonių atstovai pasidžiaugė lankytoju gausa ir pažymėjo ne tik užmezgę naudingus kontaktus, bet pasirašę bendradarbiavimo bei pirkimo sutartis.
  

Žymos: Prancūzija, Verslas, produkcija, Prayžius

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Kalbasi du bičiuliai:
– Ką darytum, jei dykumoje sutiktum nuodingą gyvatę?
– Aš ją nušaučiau.
– O jei neturėtum šautuvo?
– Aš ją nudurčiau.
– O jei neturėtum peilio?
– Klausyk, kieno tu pusėje: mano ar gyvatės?